راهکار سازمانی تلفن ثابت شاتل (شاتل تاک سازمانی)

راهکار اینترنت پهنای باند ویژه (Optimal)

راهکار اینترنت پهنای باند اختصاصی (Dedicated)

راهکار سازمانی شاتل موبایل

راهکار ارتباط نقطه به نقطه VPLS و MPLS

راهکار ارتباط نقطه به نقطه (VPN)

راهکار اینترنت پهنای باند اختصاصی (Dedicated)

شرکت شاتل، دارنده بالاترین سهم بازار در میان شرکت‌های انتقال داده (PAP) و ارتباطات ثابت (FCP) با شناسایی حساسیت‌ها و نیازهای ارتباطی کسب‌وکارها، سرویس پهنای باند اینترنت اختصاصی یا سرویس Dedicated را برای دست‌رسی به اینترنت با کیفیت بالا و بدون ضریب اشتراک و با هدف رفع نیازهای انواع کسب‌وکارها طراحی کرده است. در این راهکار، سازمان‌ها می‌توانند بر یکی از بسترهای وایرلس و فیبر نوری پهنای باند اختصاصی خود را برای اتصال اختصاصی و پرسرعت به شبکه جهانی اینترنت تامین کنند.

راهکار اینترنت پهنای باند ویژه (Optimal)

این سرویس مشابه سرویس اینترنت خدمات پهنای باند اختصاصی (Dedicated) بدون محدودیت سرعت است و تفاوت آن در پرداخت بر مبنای میزان مصرف است و در نتیجه بهینه‌ترین حالت را در دریافت پهنای باند و پرداخت هزینه‌ها در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. هتل‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز آموزشی و اداری و کسب و کارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها) از جمله مهم‌ترین مخاطبان این راهکار هستند.

راهکار سازمانی تلفن ثابت شاتل (شاتل تاک سازمانی)

راهکار سازمانی تلفن ثابت شاتل با هدف بهبود کیفیت تماس‌ها و کاهش هزینه‌های سازمانی پایه‌گذاری شده است. این خدمات ویژه سازمان‌هایی‌ست که قصد دارند با تکیه بر قابلیت‌هایی همچون مقیاس‌پذیری، انعطاف‌پذیری و سفارشی‌سازی، به خدمات ارتباطی با کیفیت و هزینه‌ای مناسب در سازمان خود دست یابند.
از این رو صرف‌نظر از این که بزرگی سازمان شما چه قدر است، می‌توانید متناسب با نیازهای خود از این راهکار و ویژگی‌های آن در کسب و کار خود بهره‌مند شوید.

راهکار ارتباط نقطه به نقطه (VPN)

یکی دیگر از راهکارهای پهنای باند شاتل، راهکار اتصال نقطه به نقطه است که برای ایجاد شبکه‌های خصوصی مجازی برای اتصال دو یا چند نقطه از سازمان و ارسال و دریافت اطلاعات به کار می‌رود. بسیاری از سازمان‌ها برای برقراری ارتباط امن میان دفترها و شعب خود به بستری پایدار و اختصاصی شده در سراسر کشور نیازمندند. خدمات ارتباط نقطه به نقطه‌ی شاتل نیز چنین بستری را با ویژگی‌های زیر در اختیار مشتریان می‌گذارد.

راهکار ارتباط نقطه به نقطه MPLS و VPLS

یک سرویس لایه ۲ برای ایجاد ارتباط توسط MAC Address به صورت Multi Point روی بستر MPLS یا IP است. با استفاده از VPLS سرعت انتقال داده‌ها بیشتر خواهد شد و این سرویس برای ارتباط Voice و Video بسیار مناسب است.

یک مکانیزم حمل داده است که در این مکانیزم به هر کدام از بسته‌های IP، یک Label یا برچسب اختصاص می‌یابد و مسیریابی بسته‌ها بر اساس این برچسب‌ها صورت می‌گیرد. هر نقطه اتصال به ابر MPLS دارای یک برچسب منحصر به فرد است. مشتریان به کمک این تکنیک می‌توانند شبکه اختصاصی خود را در کل کشور و یا با هر نوع پروتکل ایجاد کنند.

راهکار سازمانی شاتل موبایل

شاتل، با هدف تکمیل زنجیره ارزش خدمات ارتباطی و مخابراتی، فعالیت در بازار خدمات ارتباطی همراه را به فهرست خدمات خود افزوده است. بر این اساس شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل فعالیت خود را به عنوان اپراتور مجازی نوع یک موبایل به صورت Full MNVO، از سال 1394 شروع کرده است. راهکار پایه‌ای بر بستر موبایل به صورت عمومی در قالب محصولات و خدمات سازمانی به تمام سازمان‌ها قابل ارایه است.

بر اساس نیازمندی‌های صنعت مشتری (سازمان) و شناسایی و پاسخ‌گویی به آن، طراحی و سفارشی‌سازی می‌شود و در اختیار سازمان قرار می‌گیرد. در این دسته راهکار، بستر مخابراتی به عنوان تکمیل کننده‌ی زنجیره ارزش مشتری، از تامین تا پشتیبانی، در کنار سایر زیرساخت‌های موجود، منجر به خلق ارزش جدید شده و به سازمان کمک می‌کند تا از فرصت ‌های پیش‌رو، حداکثر بهره را ببرد. در ادامه، راهکارهای سازمانی شاتل‌موبایل معرفی شده است.

لطفا صبر کنید

دانلود کاتالوگ