namava business 3 namava mobile
نماوا سازمانی
هیجان تماشای آنلاین فیلم و سریال

نماوا برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها

لذت‌بخش برای هر سلیقه و در هر سن

یکی از زیرمجموعه‌های موفق گروه شرکت‌های شاتل، نماوا است که سرویس نمایش فیلم، سریال، انیمیشن و مسابقات ورزشی را برای همه سلیقه‌ها و گروه‌های سنی ارائه می‌دهد. این سرویس علاوه‌بر اینکه با استقبال گسترده علاقه‌مندان به فیلم و سریال روبه‌رو شده، توجه کسب‌وکارها و سازمان‌ها را نیز به خود جلب کرده است.

درحال‌حاضر کسب‌وکارها و سازمان‌های زیادی برای بزرگداشت مناسبت‌های گوناگون، اشتراک سرویس نماوا را به کارکنان و شرکای تجاری خود هدیه می‌دهند. افزون‌بر این، تعداد زیاد مخاطبان سریال‌های اختصاصی نماوا، فضای فوق‌العاده‌ای را برای تبلیغات در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد.

namava business 2

ویژگی‌های نماوا سازمانی

سوالات متداول نماوا سازمانی

با ورود به صفحه خرید اشتراک سازمانی می‌توانید با انتخاب نوع اشتراک به‌صورت پرداخت اعتباری یا مدت‌دار و همراه با تخفیف‌های ویژه و پلکانی، خرید خود را تکمیل کنید.

بله. امکان دانلود از نماوا وجود دارد اما مجاز به انتشار یا پخش عمومی محتوای نماوا نخواهید بود.

شرکت‌ها و سازمان‌ها در اندازه‌ها و صنایع گوناگون می‌توانند با ثبت‌نام، تکمیل اطلاعات حقوقی و در نهایت امضای توافق‌نامه با نماوا، اشتراک سازمانی نماوا را به‌عنوان یک هدیه جذاب در اختیار کارکنان و سایر ذی‌نفعان خود قرار دهند. علاوه‌بر این، در کسب‌وکارهایی مانند هتل‌ها و بیمارستان‌ها می‌توان از اشتراک نماوا برای ارائه خدمات متمایز و ایجاد فرصت تماشای محتوای سرگرم‌کننده برای مشتریان استفاده کرد.

اشتراک نماوا در قالب دوره‌های زمانی زیر ارائه می‌شود:

  1. اشتراک یک ماهه
  2. اشتراک ۳ ماهه
  3. اشتراک ۶ ماهه
  4. اشتراک یک ساله

دریافت سرویس نماوا سازمانی

برای مشاوره یا درخواست برگزاری جلسه می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان، با شما تماس بگیرند.
contact us namava business
تصویر کپچا