چهارشنبه 23 تیر 1400
shatel

پیشنهاد جذاب شاتل: هر شاتلی یک پیشنهاد منحصر به فرد برای خرید بسته‌های اینترنت ثابت

از ۲۴ تا ۳۱ تیر ۱۴۰۰ هر شاتلی یک پیشنهاد منحصر به فرد برای خرید بسته‌های ترافیک ثابت خواهد داشت و بسته ترافیک ۱۰۰‌ گیگابایتی یک‌ساله شاتل نیز با ۱۵ درصد تخفیف به همه کاربران در سراسر کشور ارایه می‌شود.

با توجه به استقبال مشتریان عزیز از شرایط ویژه خرید ترافیک، شاتل پیشنهادی ویژه‌ و منحصر به فرد برای کاربران در نظر گرفته است که با توجه به الگوی مصرف و نحوه استفاده کاربر متفاوت است و آن‌ها می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در مای‌شاتل (my.shatel.ir) از این پیشنهادها مطلع شوند و برای خرید آن اقدام کنند.

افزون بر این، پیشنهاد خرید بسته‌ی ترافیک ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل نیز برای همه‌ی کاربران در نظر گرفته شده است و مشتریان فعلی می­‌توانند، این بسته را به قیمت ۱۶۱٬۵۰۰ تومان، تهیه کنند.

مهلت استفاده از بسته‌های اختصاصی ۱ ماه است و بسته ترافیک ۱۰۰ گیگابایتی در صورت تمدید سرویس تا یک سال اعتبار خواهد داشت. مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت‌ افزوده خواهد شد.

این شرایط در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

کاربران شاتل، می­‌توانند برای خرید این بسته‌ها از روش‌های زیر استفاده کنند:

وب‌سایت مای‌شاتل       دانلود اپلیکیشن MyShatel

صفحه اختصاصی جشنواره تابستانی شاتل

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام با شماره‌های دفتر نمایندگی، درج شده در وب‌سایت شاتل تماس حاصل فرمایید.

امید است این شرایط بتواند رضایت مشتریان عزیز خانواده‌­ی بزرگ شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.