قیمت سرویس‌ها و تجهیزات

پیش از اقدام برای خرید اینترنت +ADSL2 شاتل به این نکته دقت کنید که سرویس‌ها به فراخور وجود امکانات مخابراتی در شهرها و مراکز مخابراتی مختلف ارایه خواهند شد. برای آگاهی از امکان ارایه خدمات اینترنت +ADSL2 شاتل در مرکز مخابراتی محل سکونت‌تان، کافی‌ست با کارشناسان فروش شاتل (تلفن ۹۱۰۰۰۰۰۰) تماس بگیرید یا سفارش خود را از طریق سایت شاتل ثبت و ارسال فرمایید.

در نظر داشته باشید برای خرید آنلاین بسته‌های اینترنت به محض ورود به وب‌سایت خرید آنلاین ابتدا باید امکان سرویس‌دهی در مرکز مخابراتی محل سکونت خود را بررسی کنید. برای مشاهده‌ی فهرست مراکز مخابراتی یاد شده، می‌توانید این‌جا کلیک کنید.

در این صفحه می‌توانید قیمت سرویس‌های اینترنت +ADSL2 شاتل و ویژگی‌های آن‌ها را با یک‌دیگر مقایسه و بهترین و مناسب‌ترین سرویس اینترنت را انتخاب کنید.

این صفحه تنها برای مقایسه قیمت‌های اینترنت پرسرعت ثابت (+ADSL2) شاتل در نظر گرفته شده است. برای استفاده از خدمات و محصولات شاتل موبایل یا خرید سیم کارت و اعتبار می‌توانید به وب‌سایت شاتل‌موبایل مراجعه فرمایید.
همان‌گونه که می‌دانید قیمت اینترنت پرسرعت با توجه به ویژگی‌های زیادی همچون کیفیت، SLA، پشتیبانی، آستانه مصرف و … می‌تواند متغیر باشد. برای انتخاب و خرید بهترین اینترنت باید علاوه بر قیمت، به ویژگی‌هایی همچون سرعت، کیفیت، پشتیبانی ۲۴ ساعته، پایداری، و تطابق کیفیت واقعی با کیفیت قید شده در قرارداد نیز توجه کنید.
شاتل اینترنت پرسرعت +ADSL2 را در قالب سرویس‌های Fair و FairLight و در سه نوع زَر، نقره‌ای و برنزی ارایه می‌کند. در ادامه می‌توانید قیمت‌های اینترنت +ADSL2 شاتل را در هر یک از این دو گروه مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید و بر اساس قیمت و ویژگی‌های آن‌ها سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هزینه‌ی اشتراک سرویس‌های Fair با خدمات زَر (کد بسته: 523654)

سرعت سرویس (Kbps) مجموع آستانه مصرف منصفانه (GB) **ترافیک معادل بین‌الملل (GB) قیمت سرویس (تومان)
۵۱۲  28 14 37,50۰
۱۰۲۴ 20 60,0۰۰
۲۰۴۸ 70 35 75,00۰
۳۰۷۲ 80 40 105,00۰
۴۰۹۶ 180 90 120,۰۰۰
۸۱۹۲ 380 190 150,00۰
۱۶۳۸۴ 780 390 240,۰۰۰
خرید آنلاین

 

هزینه‌ی اشتراک سرویس‌های Fair با خدمات نقره‌ای (کد بسته: 520756)

سرعت سرویس (Kbps) مجموع آستانه مصرف منصفانه (GB) **ترافیک معادل بین‌الملل (GB) قیمت سرویس (تومان)
۵۱۲  20 10 ۲5,00۰
۱۰۲۴ 15 40,0۰۰
۲۰۴۸ 40 20 5۰,00۰
۳۰۷۲ 50 25 70,00۰
۴۰۹۶ 70 35 80,۰۰۰
۸۱۹۲ 100 50 100,00۰
۱۶۳۸۴ 20۰ 100 ۱6۰,۰۰۰
خرید آنلاین

 

هزینه‌ی اشتراک سرویس‌های FairLight با خدمات برنزی (کد بسته: 521761)

سرعت سرویس (Kbps) مجموع آستانه مصرف منصفانه (GB) **ترافیک معادل بین‌الملل (GB) قیمت سرویس (تومان)
۵۱۲ ۴ ۲ ۹,۵۰۰
۱۰۲۴ ۷ ۳,۵ ۱۵,۰۰۰
۲۰۴۸ ۱۰ ۵ ۲۰,۰۰۰
۳۰۷۲ ۱۲ ۶ ۲۷,۵۰۰
۴۰۹۶ ۲۰ ۱۰ ۳۰,۰۰۰
۸۱۹۲ ۲۵ ۱۲.۵ ۳۷,۵۰۰
۱۶۳۸۴ ۴۰ ۲۰ ۶۰,۰۰۰
خرید آنلاین

هزینه‌ی اشتراک سرویس‌های FairOptimal با خدمات برنزی (کد بسته: 523237)

سرعت سرویس (Kbps) مجموع آستانه مصرف منصفانه (GB) **ترافیک معادل بین‌الملل (GB) قیمت سرویس (تومان)
1024  20 10 20,000
خرید آنلاین

* این سرویس بسته به کشش خط تلفن شما می‌تواند تا 16 مگابیت بر ثانیه سرعت داشته باشد.

شما می‌توانید ویژگی‌ها و مزایای هر کدام از خدمات زَر، نقره‌ای و برنزی شاتل را در ادامه مشاهده فرمایید.

ویژگی خدمات سرویس Fair با خدمات زَر سرویس Fair با خدمات نقره‌ای سرویس Fair و FairLight با خدمات برنزی
SLA %۹۹/5 %۹9 %۹۸
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی هوشمند و خودکار (بدون کمک کاربر)
پشتیبانی حضوری رایگان 3 بار در سال ۲ بار در سال ×
ارسال رایگان مدارک و تجهیزات ×
اولویت پاسخ‌گویی در مرکز تماس ×
محافظت از حملات DDoS ×
امکان استفاده از پروفایل Game به صورت رایگان ×
روزآمدسازی خودکار نرم افزار تجهیزات (Firmware Update) ×

کاربران می‌توانند این سرویس‌ها را برای دوره‌های سه‌، شش و دوازده ماهه نیز خریداری کنند. خرید سرویس به صورت شش‌ماهه و یک‌ساله، به ترتیب مشمول ۵ و ۱۰ درصد تخفیف خواهد بود. درنظر داشته باشید آستانه مصرف منصفانه برای دوره‌های بالاتر از یک ماه نیز، مطابق جدول بالا به صورت ماهانه روی سرویس اعمال خواهد شد.

*در آستانه مصرف هر یک از سرویس‌ها ۵ درصد ترافیک بیش‌تر برای ایجاد حاشیه اطمینان محاسبات مصرف کاربران افزوده شده، و مجموع ترافیک به عنوان حد آستانه مصرف، اعلام شده است.

*با توجه به آن‌که قیمت ترافیک داخلی (وب‌سایت‌های منتخب ایران) به‌صورت نیم‌بها (نصف قیمت ترافیک اینترنت “بین‌الملل”) محاسبه می‌شود، مجموع آستانه مصرف منصفانه ماهانه که به معنی ترافیک داخلی قابل استفاده‌ی هر سرویس است، دو برابر ترافیک معادل بین‌الملل خواهد بود.

*بر اساس مصوبه ۱۵۵ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، حداقل سرعت ارسال به میزان یک هشتم حداقل سرعت دریافت خواهد بود.

*بستر خط تلفن خارج از تعهدات شاتل بوده و میزان دریافت و ارسال سرویس‌ها که در این فرم آورده شده به صورت حداکثر بوده است و بسته به شرایط خط، راه‌اندازی و مسئولیت آن بر عهده خریدار است. در صورت عدم امکان ارایه سرویس با سرعت مورد نظر، شاتل متعهد می‌شود که با بالاترین سرعت سازگار با خط مشترک، سرویس را ارایه دهد. در این صورت ما به‌التفاوت هزینه سرویس سازگار با خط مشترک با سرویس خریداری شده، بعد از مشخص شدن سرعت نهایی سرویس، به حساب بستانکاری مشترک ثبت و یا در صورت درخواست ایشان به وی بازگردانده می‌شود.

افزون بر بیش از ۱۰۰۰ وب‌سایت ایرانی که از ترافیک نیم‌بها برخوردار هستند، شما می‌توانید محتوای برخی از سایت‌های داخلی را به صورت کاملا رایگان مورد استفاده و بازدید قرار دهید. این شرایط ویژه پیرو توافق‌های صورت گرفته میان شرکت شاتل و این وب‌سایت‌ها و برای جلب رضایت بیش ‌از پیش کاربران در نظر گرفته شده است.

– ترافیک پیام‌رسان‌های داخلی مورد تایید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، یک سوم بها محاسبه می‌شود.

آستانه مصرف ماهانه هر سرویس، حجم مشخصی دارد که برای مصرف یک ماهه‌ی هر سرویس در نظر گرفته شده است.  این حجم از ترافیک برای هر ماه ثابت است و قابل انتقال به ماه‌های قبل یا بعد خود نیست. بنابراین اگر  اشتراک بیش از یک ماه را تهیه کنید، نمی‌توانید مجموع ترافیک دوره را در یک ماه مصرف کنید و اگر مصرف شما در هر ماه از آستانه مجاز ترافیک ماهانه فراتر رود، سرعت سرویس‌‌تان به حد قانونی مندرج در مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات تغییر خواهد کرد.

VDSL یا Very high-speed Digital Subscriber Line (خط اشتراک دیجیتال با سرعت بسیار بالا)، یکی از روش‌های دسترسی به نسل جدید خدمات اینترنت پرسرعت ثابت است، که سرعتی چندین برابر روش‌های قبلی را ‌برای دسترسی به اینترنت فراهم می‌کند. شرکت شاتل ، این سرویس را که از آن به عنوان انقلابی در سرعت اینترنت یاد می‌شود، با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و فناوری‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
خطوط بسیار پرسرعت VDSL، می‌توانند به طور متوسط تا ۸۰ مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود را برای‌ کاربر فراهم کنند. سرعت ارسال نیز از ۱.۵ تا ۲ مگابیت بر ثانیه به ۲۰ تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه رسیده و شما سرعت ۱۰ برابری در دریافت و ارسال محتوا را تجربه خواهید کرد.
در نظر داشته باشید سرویس VDSL به فراخور وجود امکانات مخابراتی در شهرها و مراکز مخابراتی مختلف ارایه خواهند شد. برای آگاهی از امکان ارایه این سرویس در محل سکونت‌تان، کافی‌ست با کارشناسان فروش شاتل (تلفن ۹۱۰۰۰۰۰۰) تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق تکمیل فرم‌های زیر ثبت و ارسال فرمایید.

هزینه‌ی اشتراک یک‌ماهه سرویس‌ VDSL

نام سرویس مجموع آستانه مصرف منصفانه (GB) ترافیک معادل بین‌الملل (GB) قیمت سرویس یک‌ماهه (تومان)
VDSL-Fair-1-NFG-1 ۲۰۰ ۱۰۰ ۱۵۰,۰۰۰
VDSL-Fair-2-NFG-1 ۴۰۰ ۲۰۰ ۲۰۰,۰۰۰
VDSL-Fair-3-NFG-1 ۸۰۰ ۴۰۰ ۳۰۰,۰۰۰

(کد بسته: 520096)

درخواست سرویس VDSL

در برخی از مجتمع‌های مسکونی و تجاری هم با نصب کابینت‌ و استقرار تجهیزات ارایه‌ی سرویس VDSL در قسمتی از فضای مجتمع ارایه خدمات VDSL امکان‌پذیر می‌شود.

هزینه‌ی اشتراک یک‌ماهه سرویس‌ VDSL در مجتمع‌های مسکونی و تجاری

اینترنت پرسرعت VDSL بر بستر مجتمع‌های مسکونی و تجاری (۲۰/۵۰ Mbps*)
نام سرویس مجموع آستانه مصرف منصفانه (GB) ترافیک معادل بین‌الملل (GB) قیمت سرویس یک‌ماهه (تومان)
VDSL-Fair-B1-NFG-1 ۱۶۰ ۸۰ ۱۲۰,۰۰۰
VDSL-Fair-B2-NFG-1 ۳۲۰ ۱۶۰ ۱۶۰,۰۰۰
VDSL-Fair-B3-NFG-1 ۶۴۰ ۳۲۰ ۲۴۰,۰۰۰

* گفتنی‌ست به علت محدودیت‌های زیرساختی، در مجتمع‌های مسکونی و تجاری کاربران می‌توانند از سرویس‌ VDSL با سرعتی تا ۵۰Mbps بهره‌مند شوند. (کد بسته: 520026)

درخواست سرویس VDSL ویژه ساکنان مجتمع‌های مسکونی و تجاری

شاتل با ارایه سرویس‌های متنوع و پیشنهادهای جذاب، انتخاب‌های بسیاری پیش روی متقاضیان این سرویس قرار داده است. برای اطلاع از سرویس‌های بیشتر کافی‌ست با کارشناسان فروش شاتل (تلفن ۹۱۰۰۰۰۰۰) تماس بگیرید.
کاربران می‌توانند این سرویس‌ها را برای دوره‌های سه‌، شش و دوازده ماهه نیز خریداری کنند. خرید سرویس به صورت شش‌ماهه و یک‌ساله، به ترتیب مشمول ۵ و ۱۰ درصد تخفیف خواهد بود. درنظر داشته باشید آستانه مصرف منصفانه برای دوره‌های بالاتر از یک ماه نیز، مطابق جدول بالا به صورت ماهانه روی سرویس اعمال خواهد شد.

پیش از اقدام برای خرید اینترنت +ADSL2 شاتل به این نکته دقت کنید که سرویس‌ها به فراخور وجود امکانات مخابراتی در شهرها و مراکز مخابراتی مختلف ارایه خواهند شد. برای آگاهی از امکان ارایه خدمات اینترنت +ADSL2 شاتل در مرکز مخابراتی محل سکونت‌تان، کافی‌ست با کارشناسان فروش شاتل (تلفن ۹۱۰۰۰۰۰۰) تماس بگیرید یا سفارش خود را از طریق سایت شاتل ثبت و ارسال فرمایید.در نظر داشته باشید برای خرید آنلاین بسته‌های اینترنت به محض ورود به وب‌سایت خرید آنلاین ابتدا باید امکان سرویس‌دهی در مرکز مخابراتی محل سکونت خود را بررسی کنید. برای مشاهده‌ی فهرست مراکز مخابراتی یاد شده، می‌توانید این‌جا کلیک کنید.

با توجه به آن‌که قیمت ترافیک داخلی (وب‌سایت‌های منتخب ایران) به‌صورت نیم‌بها (نصف قیمت ترافیک اینترنت “بین‌الملل”) محاسبه می‌شود، ترافیک معادل داخلی برای هر بسته دو برابر ترافیک بین‌الملل خواهد بود.

بسته‌های نقره‌ای ترافیک اضافه

نام بسته ترافیک بین‌الملل قابل استفاده (گیگابایت) ترافیک معادل داخلی (گیگابایت) قیمت (تومان)
بسته 0.5 گیگابایتی ۰.۵ ۱ 2,۰۰۰
بسته ۱ گیگابایتی ۱ ۲ 4,۰۰۰
بسته ۳ گیگابایتی ۳ ۶ 12,۰۰۰
بسته ۵ گیگابایتی ۵ ۱۰ 2۰,۰۰۰
بسته ۱۰ گیگابایتی ۱۰ ۲۰ 4۰,۰۰۰
بسته 2۰ گیگابایتی 20 40 8۰,۰۰۰
بسته ۵۰ گیگابایتی ۵۰ ۱۰۰ 200,۰۰۰
بسته ۱۰۰ گیگابایتی ۱۰۰ ۲۰۰ 390,۰۰۰
بسته 2۰۰ گیگابایتی 200 400 750,۰۰۰
بسته ۵۰۰ گیگابایتی ۵۰۰ ۱۰۰۰ 1,700,۰۰۰
خرید آنلاین

کد بسته: 522347

بسته‌های برنزی ترافیک اضافه

نام بسته ترافیک بین‌الملل قابل استفاده (گیگابایت) ترافیک معادل داخلی (گیگابایت) قیمت (تومان)
بسته 1 گیگابایتی (یک ساله) 1 2 2,0۰۰
بسته ۵ گیگابایتی (یک روزه) ۵ ۱۰ 9,5۰۰
بسته 15 گیگابایتی (3 روزه) 15 30 28,۰۰۰
بسته 50 گیگابایتی (7 روزه) 50 100 8۰,۰۰۰
بسته 100 گیگابایتی (15 روزه) ۱۰۰ ۲۰۰ 150,۰۰۰
خرید آنلاین

کد بسته: 522354

*ترافیک پیام‌رسان‌های داخلی مورد تایید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، یک سوم بها محاسبه می‌شود.

پیش از اقدام برای خرید اینترنت +ADSL2 شاتل به این نکته دقت کنید که سرویس‌ها به فراخور وجود امکانات مخابراتی در شهرها و مراکز مخابراتی مختلف ارایه خواهند شد. برای آگاهی از امکان ارایه خدمات اینترنت +ADSL2 شاتل در مرکز مخابراتی محل سکونت‌تان، کافی‌ست با کارشناسان فروش شاتل (تلفن ۹۱۰۰۰۰۰۰) تماس بگیرید یا سفارش خود را از طریق سایت شاتل ثبت و ارسال فرمایید.در نظر داشته باشید برای خرید آنلاین بسته‌های اینترنت به محض ورود به وب‌سایت خرید آنلاین ابتدا باید امکان سرویس‌دهی در مرکز مخابراتی محل سکونت خود را بررسی کنید. برای مشاهده‌ی فهرست مراکز مخابراتی یاد شده، می‌توانید این‌جا کلیک کنید.

در این صفحه تنها هزینه‌ی سرویس‌های اینترنت ثابت شاتل قابل مشاهده است. برای استفاده از خدمات و محصولات شاتل موبایل یا خرید سیم کارت و اعتبار می‌توانید به وب‌سایت شاتل‌موبایل مراجعه فرمایید.

نکات زیر را درباره‌ی سرویس‌ها در نظر داشته باشید:

براساس سیاست‌های تشویقی شاتل، مشتریان می‌توانند با پرداخت ۲۵،۰۰۰ تومان در ماه و خرید بسته‌های ترافیک شبانه (کد بسته: 522049) ، در ساعات ۱ تا ۸ بامداد بدون محاسبه ترافیک از سرویس اینترنت خود استفاده کنند. تبادل ترافیک تضمین شده برای این بسته، ۱۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل و ۲۰ گیگابایت ترافیک ایران است. به سرویس‌هایی که به همراه آنها بسته شبانه خریداری شده باشد، FG و به سرویس هایی که این بسته را نداشته باشند، NFG گفته می‌شود.
گفتنی‌ست، قیمت ترافیک داخلی (وب‌سایت‌های منتخب ایرانبه‌صورت نیم‌بها (نصف قیمت ترافیک اینترنت “بین‌الملل”) محاسبه می‌شود.
منظور از آستانه مصرف منصفانه، حداکثر میزان تبادل ترافیک مجاز در یک ماه (دریافت و ارسال) است. لازم به توضیح است که در سرویس های چند‌ماهه نیز آستانه مصرف منصفانه به صورت ماهانه محاسبه می‌شود و هنگام عبور از آستانه مصرف منصفانه، امکان استفاده از آستانه مصرف منصفانه ماه های آتی وجود ندارد.
کاربران می توانند به اندازه‌ی نیمی از حجم سرویس را برای ترافیک بین‌الملل استفاده کنند. چه آن که این عزیزان امکان استفاده‌ی ترکیبی از ترافیک بین‌الملل و داخلی را نیز خواهند داشت به گونه‌ای که حتا قادر خواهند بود همه‌ی ترافیک سرویس را برای ترافیک داخلی مصرف کنند.
پس از رسیدن به آستانه مصرف منصفانه، سرعت سرویس‌ به حد قانونی مندرج در مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات محدود می‌شود. اما مشتریان می‌توانند با خرید حجم ترافیک دلخواه به سرعت اصلی سرویس خود بازگردند.
اگر گزینه‌ی «هزینه‌ی پیامک خودکار» روی صورت‌حساب شما فعال باشد، پیامک‌های اطلاع‌رسانی شاتل برای شما ارسال و به ازای هر ماه اشتراک، مبلغ ۱,۰۰۰ تومان به علاوه مبلغ مالیات بر ارزش افزوده به صورت‌حساب شما افزوده می‌شود.
به هزینه‌های بالا، مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور اضافه خواهد شد.
برای اطلاع از شیوه محاسبه قیمت خدمات اینترنت پرسرعت شاتل بر اساس مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات می‌توانید این توضیحات را مطالعه فرمایید.
پشتیبانی ۲۴ ساعته در همه استان‌های کشور ویژگی مشترک تمام سرویس‌های شاتل است.
خرید ترافیک اضافه تنها با انتخاب بسته‌های ترافیکی امکان‌پذیر است.
با توجه به این که سرعت دریافت اطلاعات (سرعت دانلود) بر اساس کیلوبایت بر ثانیه نمایش داده می‌شود، برای تبدیل سرعت‌ سرویس‌های‌ بالا به کیلوبایت بر ثانیه باید سرعت سرویس را به عدد ۸ تقسیم کنید. با خواندن این مقاله می‌توانید اطلاعات کامل‌تری در این باره به دست آورید.
سرعت سرویس‌ها مطابق سرعت گفته شده در بالاست. حال آن که شاتل، سرعت هر یک از سرویس‌ها را برای ۹۵ درصد اوقات تضمین می‌کند.
در سرویس‌های بالا، انتقال آستانه مصرف منصفانه از یک ماه به ماه بعد امکان‌پذیر نیست مگر ترافیک های افزوده شده از محل خرید که به مدت یک‌سال قابلیت انتقال به دوره‌های بعدی را دارد.
هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۱۵٬۰۰۰ تومان است.
مدت اعتبار قیمت: کلیه قیت‌ها طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی محاسبه و تایید شده و تا زمانی که تغییر قیمتی توسط این سازمان صورت نگیرد، قیمت‌های یاد شده اعتبار خواهد داشت.
هزینه سیم و آماده سازی خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ٢ جلسه ٣٢٣ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ٦٠٫۰۰۰ تومان است که به قیمت‌های بالا افزوده خواهد شدلازم به توضیح است این هزینه برای ارایه سرویس اختصاصی شاتل در مجتمع‌های مسکونی و تجاری، ۳۰.۰۰۰ تومان است.
خدمات ارایه شده به مشترکین شرکت شاتل، مطابق ضوابط مصوب شده در جلسه شماره ۱۷۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مشمول توافق‌نامه سطح خدمات یا (SLA) خدمات ارتباطات داده‌ها می‌شود.
برای مشاهده پارامترهای مصوبه یاد شده این‌جا کلیک کنید.

مودم‌ها

VMG 5301–T20A
مودم
قیمت: 1,70۰,۰۰۰ تومان

VMG3625-T50B
مودم
قیمت: ۱,70۰,۰۰۰ تومان

PMG5617-GA
مودم
قیمت: ,3,20۰,۰۰۰ تومان

 P-650-T1 V3
مودم
قیمت: 5۰۰,۰۰۰ تومان

مودم P-650R-T1
به همراه اکسس‌پوینت NBG-418N
قیمت: 963,۰۰۰ تومان

WAH1004
۳G Dongle Router
قیمت: ۶۵۰,۰۰۰ تومان

WAH3004
۳G Dongle Router
قیمت: ۹۰۰,۰۰۰ تومان

WAH3604
LTE Dongle Router
قیمت: ۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان

WAH7003
۳G Dongle Router
قیمت: ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

NBG-418N v2
اکسس پوینت
قیمت: ۵7۰,۰۰۰ تومان