اینترنت پرسرعت ADSL

به‌صرفه و در دسترس

از میان سرویس‌های اینترنت پرسرعت خانگی، اینترنت ADSL برای سال‌های زیادی مورد استقبال کاربران اینترنت قرار گرفته است. مقرون‌به‌صرفه بودن این سرویس و سرعت قابل قبول آن برای کاربران خانگی، خرید اینترنت ADSL را تبدیل به یکی از گزینه‌های اصلی کاربران برای تهیه اینترنت پرسرعت کرده است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط کارشناسان فنی و فروش شاتل باعث شده که میلیون‌ها کاربر از اینترنت پرسرعت ADSL شاتل استفاده کنند. هم‌اکنون، همه مناطق مخابراتی استان تهران و تعداد زیادی از مناطق مخابراتی سایر استان‌ها تحت پوشش این سرویس شاتل قرار دارند.

بسته‌های اینترنت ADSL

خرید اینترنت ADSL

خرید با روش‌های متنوع‌

برای خرید اینترنت ADSL باید یک خط تلفن ثابت داشته باشید. پس از بررسی وضعیت پوشش‌دهی خدمات شاتل در منطقه مخابراتی خود باید تصمیم بگیرید که کدام‌یک از بسته‌های اینترنت ADSL با توجه به دوره و ترافیک سرویس، پاسخ‌گوی انتظارات شما است. سپس، با انتخاب مودم و تایید قرارداد می‌توانید هزینه سرویس را به‌صورت آنلاین پرداخت کنید.

اینترنت ADSL

سوالات متداول اینترنت پرسرعت ثابت ADSL

برای راه‌اندازی اینترنت پرسرعت ثابت ADSL باید یک مودم ADSL داشته باشید که به خط تلفن و به دستگاه‌های مورد نظرتان متصل شود.

ابتدا باید مطمئن شوید که خط تلفن شما از یک مرکز مخابراتی که زیر پوشش خدمات شاتل قرار دارد، تامین می‌شود. برای استعلام، با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

به‌صورت کلی، تعرفه ADSL نسبت به تعرفه سایر روش‌ها (فیبر نوری، ارتباط رادیویی، سیم‌کارت و …) اقتصادی‌تر است و خرید ADSL یک روش مقرون‌به‌صرفه برای اتصال به اینترنت پرسرعت به‌شمار می‌آید.

تفاوت ADSL و VDSL به تجهیزات مورد استفاده و کیفیت هر یک از این سرویس‌ها مربوط می‌شود. برای پیاده‌سازی VDSL، از مرکز مخابراتی تا کابینت شاتل به‌وسیله فیبر نوری کابل‌کشی می‌شود و از کابینت تا محل سکونت کاربر از سیم مسی استفاده می‌شود. به‌دلیل استفاده از فیبر نوری در بخشی از مسیر کابل‌کشی VDSL، این سرویس تا ۸۰ مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود را امکان‌پذیر می‌کند.

سرویس VDSL بیشتر توسط ساکنان مجتمع‌های مسکونی و تجاری دریافت می‌شود و برای راه‌اندازی تجهیزات آن باید فضایی در مجتمع در نظر گرفته شود.

خیر – اگر خط تلفن ثابت ندارید می‌توانید از را‌هکارهای جایگزین مانند ارتباطات رادیویی، اینترنت فیبر نوری (در‌صورت امکان) و سیم‌کارت شاتل‌موبایل برای اتصال به اینترنت پرسرعت خانگی استفاده کنید.

بله، امکان دریافت این سرویس وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره جزئیات سرویس ADSL نامحدود با شماره ۹۱۰۰۰۰۰۰ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

برای تمدید سرویس فعالی که در اختیار دارید یا بالا بردن سرعت اینترنت ADSL از طریق خرید بسته اینترنت ADSL جدید، فقط کافی است که به آدرس www.my.shatel.ir یا به اپلیکیشن مای‌شاتل مراجعه کنید.

اگر گیمر هستید، بهترین اینترنت پرسرعت خانگی برای شما سرویسی است که پینگ و تعرفه پایینی داشته باشد. شاتل این امکان را برای کاربران اینترنت +ADSL2 به وجود آورده که با فعال‌سازی پروفایل گیم، پایین‌ترین میزان پینگ را داشته باشند. علاوه‌بر این، شاتل بسته‌های ترافیک با حجم بالا و قیمت مناسب برای کاربرانی در نظر گرفته که مصرف بالایی دارند. به همین خاطر، این سرویس انتخاب بسیاری از گیمرها برای خرید اینترنت ADSL است.

ثبت درخواست دریافت اینترنت ADSL

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید سرویس اینترنت +ADSL2، فرم زیر را تکمیل فرمایید.

همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با ما ADSL
تصویر کپچا