اینترنت پرسرعت +ADSL2

ارائه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی آن، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های گروه شرکت‌های شاتل محسوب می‌شود. شاتل با سرمایه‌گذاری قابل توجه بر روی آخرین تجهیزات دسترسی به اینترنت پرسرعت +ADSL2 و بهره‌گیری از کارکنان و متخصصان زبده، هم‌اکنون خدمات خود را در این حوزه در طیف گسترده‌ای به کاربران ارائه می‌کند.گروه شرکت‌های شاتل، هم‌اکنون خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 را به بیش از سه میلیون نفر از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات در قالب بیش از هشتصد هزار سرویس اینترنت پرسرعت ارائه می‌کند.

کیفیت خدمات ارائه شده، به کارگیری به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها و پشتیبانی موثر و مداوم از خدمات ارائه شده، موجب شده است تا دامنه‌ی مشتریان شاتل در حوزه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 به‌طور مداوم افزایش یابد و به مجموعه‌‌ای بزرگ از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات تبدیل شود. خدمات اینترنت پرسرعت شاتل در تهران، تقریبا شامل همه مناطق مخابراتی می‌شود و در شهرها و استان‌های مختلف کشور نیز، 31 استان کشور با گستره‌ی وسیعی از مناطق مخابراتی، تحت پوشش این خدمات قرار دارند.

قیمت سرویس‌ها و تجهیزات اینترنت پرسرعت ثابت (+ADSL2)

روش‌های خرید خدمات +ADSL2 

خرید خدمات +ADSL2 هم اینک به روش‌های آنلاین، تلفنی یا حضوری انجام می‌شود. در نمودار زیر می‌توانید اختلاف زمان انجام این فرآیند به روش‌های مختلف را مشاهده فرمایید:

اینترنت adsl 1توجه شما را به نکاتی درباره‌ی مراحل انجام کار جلب می‌کنیم:

  • زمان‌های ارائه شده، تقریبی‌ست و بسته به آن که سفارش در چه روزی از هفته (ابتدا یا پایان هفته) ثبت شده باشد، می‌تواند متفاوت باشد.
  • همان طور که مشاهده می‌فرمایید، بخشی از زمان یادشده خارج از اختیار شرکت شاتل است و می‌تواند بسته به مرکز مخابراتی متغیر باشد.
  • همکاری مشتری در تهیه‌ی مدارک، پاسخ‌گویی به تلفن و حضور برای نصب تاثیر به سزایی بر مدت زمان انجام کار دارد.
  • گاهی ممکن است پس از رانژه شدن اختلالاتی در خط تلفن مشاهده شود که در این صورت، این اختلال باید پس از نصب توسط مرکز مخابراتی بر‌طرف شود.

شرایط استفاده از سرویس‌های +ADSL2
بروشور دیجیتال راهنمای آماده سازی شرایط محیطی پیش از نصب +ADSL2