شاتل‌موبایل (نسل جدید ارتباطات همراه)

شاتل، با هدف تکمیل زنجیره ارزش خدمات ارتباطی و مخابراتی، فعالیت در بازار خدمات ارتباطی همراه را به فهرست خدمات خود افزوده است. بر این اساس شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل فعالیت خود را به عنوان اپراتور مجازی نوع یک موبایل به صورت Full MNVO، از سال 1394 شروع کرده است.

خرید بسته‌های همراه

خرید سیم‌کارت هوشمند رند

خدمات ویژه شاتلی‌ها

مودم های ثابت و همراه

مناطق تحت پوشش

مدیریت آسان حساب کاربری

خرید سیم کارت تولد

انتقال مانده اینترنت به دوره‌ی بعد

خدمات منحصر به‌فرد از شاتل‌موبایل

با استفاده از این سرویس مشترکین می‌توانند سقف معینی از حجم باقی‌مانده بسته اینترنت خود را بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای به بسته دوره بعد انتقال دهند.

قیمت ویژه مصرف آزاد اینترنت

با هدف صرفه‌جویی در هزینه‌های مشترکین

مشترکین این اپراتور در هنگام اتمام بسته اینترنت و ورود به مصرف آزاد اینترنت، معادل یک‌نهم قیمت سایر اپراتورها یعنی ۰.۰۷۵ ریال به ازای هر کیلوبایت (حدود ۷،۸۰۰ تومان به ازای هر گیگابایت) هزینه خواهند کرد. این پایین‌ترین قیمت مصرف آزاد اینترنت در بین اپراتورهای تلفن همراه کشور است.

سرگرمی‏‌ها و سرویس‌های خدماتی

شاتل موبایل با ارایه خدمات نوآورانه و متمایزی در حوزه محتوای
همراه نظیر اشتراک رایگان فیلم و سریال نماوا، سرویس اختصاصی
گیم بازیلی و تخفیف اپلیکیشن نوار و … زنجیره خدمات اختصاصی
محتوا و سرگرمی را برای مشترکین خود کامل‌تر کرده است.

خدمات همگرای ثابت و همراه

تجربه جذاب خدمات همگرای ثابت و همراه

بسته‌های FMC شامل اشتراک اینترنت +ADSL2 شاتل با سرعت تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه و سیم‌کارت نسل چهارم شاتـل‌ موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G هستند که به تمام نیازهای ارتباطی کاربران شامل اینترنت همراه، اینترنت ثابت، پیامک و مکالمه در قالب یک اشتراک پاسخ می‌دهند.

سرگرمی‏‌ها و سرویس‌های خدماتی

طیف گسترده‌ای از سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی

شاتل موبایل با ارایه خدمات نوآورانه و متمایزی در حوزه محتوای همراه نظیر اشتراک رایگان فیلم و سریال نماوا، سرویس اختصاصی گیم بازیلی و تخفیف اپلیکیشن نوار و … زنجیره خدمات اختصاصی محتوا و سرگرمی را برای مشترکین خود کامل‌تر کرده است.