پیشنهادهای ویژه شاتل برای روزهای پاییزی آذر!
ویژه کاربران فعلی | فقط تا ۱۵ آذر

با توجه به استقبال مشتریان عزیز از شرایط ویژه خرید بسته‌های ترافیک، شاتل پیشنهادهای ویژه جدیدی برای خرید این بسته‌ها در اولین روزهای آذر در نظر گرفته است.
از این روی بسته‌های نقره‌ای ترافیک ۱۵ و ۱۲۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با تخفیف‌های ویژه از ۵ تا ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۲ در سراسر کشور ارایه می‌شود.
مشتریان فعلی شاتل می‌توانند از ۵ تا ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۲ با مراجعه به پورتال کاربران شاتل (My.Shatel.ir ) از تخفیف‌های ویژه زیر برای خرید بسته‌های ترافیک نقره‌ای بهره‌مند شوند:

۲۰%
بسته ترافیک نقره‌ای ۱۵ گیگابایتی

مدت اعتبار :یک‌ساله
قیمت :۴۸٫۰۰۰ تومان
کد بسته:۵۲۶۵۶۰
۳۰%
بسته ترافیک نقره‌ای ۱۲۰ گیگابایتی

مدت اعتبار :یک‌ساله
قیمت :۳۲۷٫۰۰۰ تومان
کد بسته:۵۲۶۵۹۵

توضیحات بیشتر

مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت‌ها افزوده خواهد شد. این تخفیف‌ها در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و تنها شامل دو بسته ترافیکی‌ست و دیگر بسته‌های ترافیک اینترنت ثابت شاتل نمی‌شود. کاربران شاتل برای خرید این بسته‌ها می‌توانند به وب‌سایت My.Shatel.ir یا اپلیکیشن MyShatel مراجعه کنند.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام با شماره‌های اعلام شده در وب‌سایت شاتل تماس حاصل فرمایید. امید است این شرایط بتواند رضایت مشتریان عزیز خانواده بزرگ شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.