2

اینترنت فیبر نوری شاتل

تجربه ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه سرعت

فناوری فیبر نوری سال‌هاست در کشورهای توسعه‌یافته جایگزین خطوط مسی قدیمی‌تر شده‌اند. شرکت شاتل نیز به منظور تجربه بهتر کاربران از سرعت و کیفیت اینترنت، اقدام به گسترش زیرساخت موردنیاز برای ارائه این سرویس کرده است. در این نوع از سرویس، ارتباط مرکز مخابراتی تا محل سکونت کاربر بر بستر فیبر نوری برقرار شده و اینترنت پرسرعت بر روی این بستر با سرعت ۱۰۰ تا ۱,۰۰۰ مگابیت بر ثانیه ارائه می‌شود.

اینترنت پرسرعت ثابت +ADSL2

ارتباطی با کیفیت و مقرون به صرفه برای کاربران خانگی

اینترنت ثابت +ADSL2 شاتل سرعتی تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه برای شما فراهم می‌کند. مشتریان اصلی این سرویس کاربران خانگی و کسب‌وکارهای کوچک هستند.

هم‌اکنون صدها هزار نفر از کاربران خانگی و شرکت‌ها در سراسر کشور از این خدمات استفاده می‌کنند و از پشتیبانی موثر و شبانه‌روزی شاتل در این زمینه برخوردار می‌شوند.

پرسرعت ثابت ADSL2
اینترنت پرسرعت ثابت VDSL 1

خدمات اینترنت پرسرعت ثابت VDSL

بالاترین سرعت، با مناسب‌‌ترین هزینه برای کاربران خانگی

در این روش می‌توانید اینترنت پرسرعت را با سرعت متوسط ۷۰ مگابیت بر ثانیه، با قیمتی به مراتب ارزان‌تر از ADSL دریافت کنید. این سرویس هم برای کاربران خانگی و هم برای کسب‌وکارها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شاتل ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بر بستر FTTC را برای نخستین بار در کشور آغاز کرده است.

در تمام روزهای هفته و سال با افتخار پاسخ‌گوی شماییم

با شماره ۹۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید تیم پشتیبانی شاتل همراه شماست

پرسرعت ثابت ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری

اینترنت پرسرعت ثابت ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری

دسترسی اختصاصی به اینترنت ثابت در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت

شاتل خدمات اینترنت پرسرعت خود را با نصب تجهیزات اختصاصی در مجتمع‌های مسکونی و تجاری به ساکنان ارائه می‌کند. در این روش با نصب کابینت و تجهیزات مورد نیاز در مجتمع می‌توان سرویس‌های اینترنت پرسرعت ثابت و دیگر خدمات شاتل را فارغ از بستر مخابراتی به ساکنان، ارائه کرد.

اینترنت پرسرعت ثابت بر بستر بی‌سیم (PTMP)

طیف گسترده‌ای از سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی

اینترنت پرسرعت ثابت شاتل بر بستر بی‌سیم نیز قابل ارائه است. در این روش با نصب گیرنده‌ها و تجهیزات مورد نیاز می‌توان سرویس‌های اینترنت ثابت شاتل را با سرعت و کیفیت بالا به متقاضیانی که با محدودیت در امکانات مخابراتی روبه‌رو هستند، ارائه کرد.

پرسرعت ثابت بر بستر بی‌سیم PTMP