خدمات ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری

اختصاص خدمات ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری افزون بر ایجاد امکانی برای دسترسی سریع و با کیفیت به خدمات اینترنت، ساکنان این مجتمع‌های مسکونی و تجاری را از انتظار کشیدن برای دست‌یابی به خدمات و درگیر شدن با ضوابط اداری مراکز مخابراتی بی‌نیاز می‌کند.

 • خدمات ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری
 • VDSL
 • پیشنهاد میزبانی دکل‌های شاتل

یکی از بدیهی‌ترین امکانات ضروری در مجتمع‌های مسکونی و تجاری، بستر اتصال به اینترنت با کیفیت مناسب است. حال آن که به خاطر برخی محدودیت‌های تکنولوژی مانند کیفیت پایین خطوط تلفن یا فیبرنوری بودن خطوط و یا دیگر موارد، به طور معمول، دسترسی به اینترنت دارای نقصان و چالش‌های مختلفی برای کاربران مجتمع‌های مسکونی و تجاری است.
با این مقدمه، شرکت شاتل به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور ارتباطات ثابت و دارنده بیش‌ترین کاربر اینترنت بخش خصوصی کشور، دو راهکار موفق برای ارایه‌ی سرویس بر بستر اترنت (Ethernet) و یا بستر کابل مسی (ADSL/VDSL) را برای برطرف ساختن مشکل یادشده در مجتمع‌های مسکونی و تجاری، ارایه کرده است و هم‌اینک ده‌ها هزار کاربر در مجتمع‌ها، دسترسی پرسرعت و با کیفیت به اینترنت را از این طریق تجربه می‌کنند.

مزایای خدمات ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری

 • تجربه سرعت کم‌نظیر 20 تا 50 مگابیت بر ثانیه
 • کیفیت ثابت و نوسان اندک اینترنت پرسرعت
 • هزینه‌ی بهینه و اقتصادی در مقایسه با کیفیت ارایه شده
 • بهره‌مندی از امتیازات مشتریان شاتل همچون خدمات پشتیبانی و فروش 24 ساعته بدون انتظار و بالاترین سطح دسترسی و کیفیت شبکه در میان همه‌ی اپراتورهای کشور
 • کیفیت همیشگی و عدم تاثیرگذاری استفاده از سرویس توسط واحدهای دیگر در مجتمع
 • بهره‌مندی از خدمات باشگاه مشتریان شاتل

سرویس‌های قابل ارایه

 • اینترنت پرسرعت +ADSL2 تا 20 مگابیت بر ثانیه
 • اینترنت پرسرعت VDSL تا 50 مگابیت بر ثانیه
 • اینترنت پرسرعت Ethernet تا 50 مگابیت بر ثانیه
 • تلفن هشت رقمی ثابت (VoIP)
 • خدمات تکمیلی همچون تماشای آنلاین فیلم و سریال در نماوا (با ترافیک رایگان اینترنت)

عملیات نصب و راه‌اندازی

 • تجهیزات مورد نیاز برای ارایه‌ی سرویس، بدون دریافت هزینه و به صورت امانی در ساختمان قرار داده می‌شود.
 • هزینه‌ای برای نصب تجهیزات در ساختمان دریافت نمی‌شود.
 • در صورت نصب تجهیزات Ethernet، هزینه‌ی کابل با توجه به متراژ کابل مصرفی دریافت می‌گردد اما به عنوان یک سیاست تشویقی، شاتل هزینه‌ی اجرت کابل‌کشی روکار را خود متقبل می‌شود.

خدمات ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری
مراحل امکان‌سنجی و نصب تجهیزات در کمتر از دو هفته پس از امضای قرارداد انجام می‌شود و از آن پس، ساکنان می‌توانند از اتصال پرسرعت به شبکه اینترنت شاتل بهره‌مند شوند.

مقایسه‌ سرویس‌های قابل ارایه

خدمات ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری

به منظور دریافت این سرویس می‌‍‌توانید فرم ثبت‌نام زیر را تکمیل فرمایید.

یکی از مهم‌ترین خدمات قابل ارایه درمجتمع‌های مسکونی و تجاری خدمات (VDSL (Very high bit-rate DSL است. شرکت شاتل برای نخستین بار در کشور این خدمات را که از آن به عنوان انقلابی در ارایه خدمات اینترنت یاد می‌شود، با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و فناوری‌ها در اختیار ساکنان مجتمع‌ها قرار می‌دهد. مهم‌ترین ویژگی این خدمات، پهنای باند بسیار بیش‌تر نسبت به خدمات +ADSL2 است. در این روش مشتریان می‌توانند از سرویس‌ با سرعت‌ بالا همچون 50Mbps بهره‌مند شوند. برای آشنایی با این فناوری مطالعه نوشتار زیر را به شما توصیه می‌کنیم:

خدمات VDSL) Very high bit-rate Digital Subscriber Line) روشی نوین در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت است که سرعت ارایه خدمات بر بستر DSL را تا چندین برابر افزایش می‌دهد. در این روش، سرعت دانلود و آپلود اطلاعات تا بیش از 10 برابر روش ADSL قابل افزایش است. با توجه به نزدیک بودن فاصله میان مرکز ارایه کننده و مشترک گیرنده این خدمات در مجتمع‌ها، امکان ارایه این سرویس با کیفیتی ثابت برای مشتریان فراهم می‌شود.

این خدمات در هر مجتمع ابتدا از طریق یک DSLAM دریافت و سپس از طریق خطوط تلفن میان کاربران تقسیم می‌شود. پس از آن هر مشترک با نصب یک مودم VDSL در محل خود می‌تواند از پهنای باند اختصاص داده شده بهره‌مند شود. پهنای باند بسیار بالا، نوسان اندک و کیفیت ثابت، از مهم‌ترین ویژگی‌های این روش به شمار می‌آید.

خدمات ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری

گفتنی‌ست در روش +ADSL2 سیگنال‌هایی با بسامد میان 0.14 تا 2.2 مگاهرتز و در روش VDSL سیگنال‌هایی با بسامد 2.2 تا 12 مگاهرتز در سیم مسی مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از این بازه گسترده، تامین کیفیت بالاتر و پهنای باند بیش‌تر در این روش را تضمین می‌سازد.

خدمات ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری

شاتل برای نصب دکل‌های مخابراتی خود از مجتمع‌های بیش از ۷ طبقه دعوت به همکاری می‌کند.
اگر ساکن مجتمعی هستید که امکان میزبانی از دکل‌ مخابراتی شاتل را داراست، می‌توانید در صورت توافق دیگر ساکنان، آمادگی همکاری خود را از طریق تکمیل فرم زیر به شاتل اعلام کنید تا همکاران ما در زودترین هنگام با شما تماس برقرار کنند و هماهنگی‌های مورد نیاز برای بررسی فنی، مذاکره و بستن قرارداد انجام شود.
تجهیزات نصب شده تنها برای ارایه خدمات ارتباطات ثابت به کاربران عزیز اینترنت در نظر گرفته شده است و راه‌اندازی آن‌ها در قالب استانداردهای ایمن (سازمان انرژی اتمی و سازمان تنظیم مقررات رادیویی) و مطمئن، طراحی و اجرا می‌شوند. به این ترتیب نصب این دکل‌ها هیچ‌گونه تاثیر نگران‌کننده‌ای بر سلامت یا ایمنی ساکنان نخواهد داشت. افزون بر این شاتل در مقابل این قرارداد همکاری هر ماه مبلغی را به عنوان اجاره‌بها به مجتمع پرداخت خواهد کرد.

فرم همکاری برای میزبانی دکل‌های شاتل

تصویر کپچا

بروشور دیجیتال خدمات ویژه مجتمع‌های مسکونی و تجاری      فرم ثبت‌نام آنلاین