سه‌شنبه 22 شهریور 1401
تخفیف‌های ویژه شاتل در آخرین روزهای تابستان

تخفیف‌های ویژه شاتل در آخرین روزهای تابستان

بسته‌های نقره‌ای ترافیک ۲۰۰ و ۴۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با تخفیف‌های ویژه از ۲۳ تا ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ در سراسر کشور ارایه می‌شود. با توجه به استقبال مشتریان عزیز از شرایط ویژه خرید بسته‌های ترافیک، شاتل پیشنهادهای ویژه جدیدی برای خرید این بسته‌ها در آخرین روزهای این تابستان گرم در نظر گرفته است. مشتریان فعلی شاتل می‌توانند از ۲۳ تا ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به پورتال کاربران شاتل (My.Shatel.ir) از تخفیف‌های ویژه زیر برای خرید بسته‌های ترافیک نقره‌ای بهره‌مند شوند:

  • بسته ترافیک نقره‌ای ۲۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با اعتبار ۳۰ روزه با ۷۲ درصد تخفیف تنها به قیمت ۲۰۱ هزار و ۶۰۰ تومان
  • بسته ترافیک نقره‌ای ۴۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با اعتبار ۳۰ روزه با ۸۰ درصد تخفیف تنها به قیمت ۲۸۸ هزار تومان

مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت‌ها افزوده خواهد شد. این تخفیف‌ها در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و تنها شامل دو بسته ترافیکی‌ست و شامل دیگر بسته‌های ترافیک اینترنت ثابت شاتل نمی‌شود:

کاربران شاتل برای خرید این بسته‌ها می‌توانند به وب‌سایت my.shatel.ir یا اپلیکیشن MyShatel مراجعه کنند.

وب‌سایت مای‌شاتل       دانلود اپلیکیشن MyShatel

صفحه اختصاصی جشنواره تابستانی شاتل

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام با شماره‌های اعلام شده در وب‌سایت شاتل تماس حاصل فرمایید.

امید است این شرایط بتواند رضایت مشتریان عزیز خانواده بزرگ شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.