مدیریت ترافیک مصرفی

گروه شرکت‌های شاتل هم‌اینک سیستمی ‌جدید، راه‌اندازی کرده است که امکان بررسی لحظه‌ای ترافیک مصرفی را از طریق نصب نرم‌افزار داشبورد مدیریت ترافیک فراهم کرده است. با نصب این نرم‌افزار شما می‌توانید به‌صورت لحظه‌ای از وضعیت سرویس، ترافیک باقی‌مانده تا انتهای دوره و تراز مالی خود با خبر شوید.

مدیریت ترافیک مصرفی شاتل

برای استفاده از این نرم افزار ابتدا روی لینک آن کلیک کرده، آن را دانلود و بر روی سیستم خود نصب کنید.

دقت داشته باشید که پیش نیاز نصب این نرم‌افزار نصب برنامه Net FramWork 4. روی سیستم شماست و این نرم‌افزار فقط روی ویندوز 7 و 8 قابل نصب شدن است.

با نصب این نرم‌افزار در All Program شما و هم‌چنین نوار بار پایین صفحه ویندوز گزینه‌ای به این نام اضافه می‌شود. با هر بار کلیک بر روی این گزینه صفحه مربوط باز و ترافیک سرویس به شما نشان داده می‌شود. شما می‌توانید برای کنترل ترافیک از این نرم‌افزار استفاده کنید. به این مورد توجه فرمایید که حتما این برنامه را از سایت شاتل دانلود کرده باشید. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیش‌تر پیشنهاد می‌کنیم فایل آموزشی راهنمای نحوه کارکرد نرم‌افزار داشبورد مدیریت ترافیک مصرفی را مطالعه فرمایید.

برای دانلود این نرم‌افزار می‌توانید از این لینک استفاده کنید. هم‌چنین برای آشنایی با چگونگی مدیریت ترافیک مصرفی لطفا فایل راهنمای ترافیک مصرفی را در قسمت محتوای آموزشی سایت شاتل مشاهده کنید.