شنبه، ۱۵ مهر ۱۴۰۲
یک فرصت طلایی برای شاتلی شدن

یک فرصت طلایی برای شاتلی شدن

پاییز امسال را با پیشنهادهای رنگی شاتل برای خرید اینترنت پرسرعت، پررنگ‌تر آغاز کنید. در این جشنواره، شاتل فرصت خرید سرویس‌های اینترنت پرسرعت ثابت را با تخفیف‌های باورنکردنی فقط از 15 مهر تا 18 آبان ماه 1402، فراهم کرده است.

بسته قرمز

سرویس 18.000 گیگابایتی:

بسته قرمز برای کاربران با مصرف ترافیک بالاتر در نظر گرفته شده است. در این پیشنهاد، 12 ماه اشتراک اینترنت پرسرعت شاتل با 18.000 گیگابایت ترافیک بین‌الملل، تنها به قیمت 1.500.000 تومان به کاربران ارائه می‌شود.

بسته نارنجی

سرویس 4.500 گیگابایتی:

بسته نارنجی برای کاربران با مصرف ترافیک متوسط در نظر گرفته شده است. در این پیشنهاد، 3 ماه اشتراک اینترنت پرسرعت با 4.500 گیگابایت ترافیک بین‌الملل، تنها به قیمت 400 هزار تومان به کاربران ارائه می‌شود.

بسته زرد

سرویس *30+50 گیگابایتی:

بسته زرد برای کاربران با مصرف ماهانه پایین‌تر در نظر گرفته شده است. در این پیشنهاد، ۳ ماه اشتراک اینترنت پرسرعت با *80 گیگابایت ترافیک بین‌الملل (*50 گیگابایت از این ترافیک 30روزه است) تنها به قیمت 40 هزار تومان به کاربران ارائه می‌شود.

 

*هزینه نصب و راه‌اندازی سرویس‌ها در جشنواره پاییزی رایگان خواهد بود. امیدواریم این پیشنهادهای رنگی جذاب بتواند باعث خشنودی کاربران شاتل در سراسر کشور باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش، کافی است به صفحه ویژه جشنواره مراجعه کرده یا با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید.

صفحه اختصاصی جشنواره پاییزی شاتل