جمعه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
گردهمایی سالانه گروه شرکت های شاتل در فروردين ١٣٩٦

گردهمایی سالانه گروه شرکت های شاتل در فروردين ١٣٩٦

گردهمایی سالانه گروه شرکت های شاتل با حضور اعضای این خانواده بزرگ و مهمانان ویژه مراسم برای نهمین سال متوالی برگزار شد.
به گزارش شاتل، روز جمعه 25 فروردین ۱۳۹۶ گردهمایی سالانه این شرکت به رسم هر سال با حضور بیش از هزار و دویست نفر از کارکنان دفتر مرکزی و نمایندگان از سراسر کشورر برگزار شد.

این همایش هر سال با هدف مرور عملکرد سالانه و تشریح برنامه‌های سال پیش رو برگزار می‌شود.
در این مراسم، احمد نخجوانی، مدیرعامل گروه شرکت های شاتل ضمن تشریح عملکرد گروه در سال ۱۳۹۵ و ارایه اخبار نویدبخش از توسعه حضور شاتل در سراسر کشور و راه‌اندازی بیش از ۴۰۰ دفتر نمایندگی در این سال، بر تلاش جدی‌تر برای توسعه فعالیت‌ها در سال جدید تاکید کرد.

pic

نخجوانی سال ۹۵ را سالی پرفراز و نشیب و همراه با موفقیت‌ها و دستاوردهای بزرگ برای شاتل توصیف کرد و در ادامه با اشاره به توسعه منابع و زیرساخت‌های شاتل از شروع ارایه محصولات و خدمات جدیدی که علاوه بر تکمیل سبد خدمات به رضایت‌مندی بیش از پیش کاربران منجر می‌شود، خبر داد.
مدیرعامل شاتل تداوم رشد کاربران در سراسر کشور، پوشش موثر پشتیبانی فنی در استان‌ها و افزایش رضایت‌مندی مشتریان را از دیگر دستاوردهای سال ۹۵ برشمرد.
نخجوانی در پایان سخنرانی خود ضمن اشاره به دستاوردهای بزرگی همچون دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان، دریافت تندیس طلایی برند محبوب مصرف کنندگان و حفظ سهم بازار در شرایط سخت رقابتی، سال پیش رو را سالی پر تلاش و پرنشاط توصیف کرد و از همه کارکنان دعوت کرد تا با تلاشی دوچندان به فعالیت پوینده خود در سال ۹۶ ادامه دهند.
پس از مرور عملکرد گروه، حسن شانه ساززاده، رییس هیات مدیره شاتل، چشم انداز فعالیت‌های سال آینده را با تاکید بر برنامه‌های سال ۱۳۹۵ به تصویر کشید.

در این سخنرانی وی با اشاره به تلاش‌های شاتل در دریافت مجوزهای جدید و افزودن خدمات جدید تلفن شاتل، سیم‌کارت شاتل و شاتل موبایل سال ۹۶ را سال تحقق اهداف بلندمدت شاتل در تبدیل شدن به یک اپراتور تله‌کام توصیف کرد.
در ادامه شانه‌ساززاده با تاکید بر به کارگیری عزم گروهی برای محقق شدن اهداف گروه در بخش خدمات MVNO و شاتل موبایل، ابراز امیدواری کرد که در سال جدید گام‌های موثری برای تحول‌های عظیم در زمینه ارایه محصولات و خدمات جدید برداشته شود.
در پایان رییس هیات مدیره شاتل از همه اعضای خانواده شاتل خواست که با توجه به قراردادهای مشارکت، پروژه‌های جدید و گشوده شدن دریچه‌های جدید برای توسعه کسب و کار، تلاش دوچندان خود را برای به تصویر کشیدن همه شایستگی‌ها و توان‌مندی‌های این خانواده بزرگ به کار گیرند.
افزون بر این امسال نیز همچون سال های گذشته این گردهمایی، مجالی بود برای دیدار، گفت و گو و تبادل نظر میان کارکنان، مدیران و دیگر اعضای این خانواده بزرگ. در بخش هایی مختلف برنامه اعضای گروه که از سراسر کشور گرد هم آمده بودند،

با حضور در جمع های محفلی درباره موضوعات مختلف با یکدیگر گفت و گو و تبادل نظر کردند.

Panorama96 edit