دوشنبه 4 تیر 1397
shatel

پیشنهاد ویژه شاتل برای خرید بسته‌های ترافیک ۱۵ و ۲۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت

بسته­‌های ترافیک ۱۵گیگابایتی و ۲۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با تخفیف‌های ویژه از ۴ تا ۱۷ تیر ۹۷ در سراسر کشور ارایه می‌شود.

با توجه به استقبال مشتریان عزیز از جشنواره‌های قبلی خرید ترافیک و درخواست‌های چندین باره ایشان برای تکرار این جشنواره، مشتریان فعلی شاتل می­‌توانند از ۴ تا ۱۷ تیر،  از تخفیف‌های زیر برای خرید دو بسته مدت‌دار ۱۵ و ۲۰۰ گیگابایتی  بهرمند شوند. بر این اساس

  • بسته ترافیک ۲۰۰ گیگا بایتی اینترنت ثابت شاتل (با ۱ ماه اعتبار) تنها به قیمت ۶۰،۰۰۰ تومان
  • ­بسته ترافیک ۱۵ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل (با ۱ روز اعتبار) تنها به قیمت ۴،۰۰۰ تومان

در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. گفتنی­‌ست، مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت‌ها افزوده خواهد شد. این شرایط در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان خواهد بود. این تخفیف تنها شامل این دو بسته ترافیکی‌ست و دیگر بسته‌های ترافیک اینترنت شاتل از این تخفیف برخوردار نخواهند بود.

کاربران سرویس‌های خانواده اکو و سرویس‌های غیرحجمی، می­‌توانند برای خرید این بسته به سایت my.shatel.ir یا اپلیکیشن MyShatel مراجعه کنند.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری  ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و در استان‌های آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، مازندران٬ قزوین و گیلان با شماره نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

امید است این شرایط بتواند رضایت مشتریان عزیز خانواده‌­ی بزرگ مشتریان شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.