دوشنبه 11 مرداد 1395
shatel

پیشنهاد شیرین شاتل در تابستان 95

به گزارش روابط عمومی شاتل، جشنواره ویژه‌ای برای خرید سرویس‌های اینترنت پرسرعت شاتل از ١١ مرداد تا ١١ شهریور در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

در مدت زمان برگزاری این جشنواره، پیشنهادهای جذابی در اختیار مشتریان خواهد بود. به این ترتیب که مشتریان این جشنواره می‌توانند یک سال اینترنت پرسرعت تا ١٦Mbps را با ٦٠ گیگابایت ترافیک به قیمت استثنایی ٦٥,٩٠٠ تومان دریافت کنند.

افزون بر این، مشتریانی که تمایل دارند سرویس‌هایی با ترافیک بیشتر در اختیار داشته باشند، می‌توانند یک سال اینترنت پرسرعت تا ١٦Mbps را با ۱۱۰ گیگابایت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی، با قیمت استثنایی ۸۷،۵۰۰ تومان دریافت کنند. با این توضیح که برای استفاده از ١٠٠ گیگابایت از این ترافیک ٥٠ روز (از زمان فعال‌سازی سرویس) و برای استفاده از ١٠ گیگابایت باقی‌مانده یک سال فرصت خواهند داشت.

پیشنهاد سوم این جشنواره ویژه مشتریانی‌ست که علاوه بر تمایل به در اختیار گرفتن مودم وایرلس مایل‌اند از خدمات محتوایی شاتل در مجموعه وب‌سایت‌های شاتل‌لند، برخوردار شوند. در این پیشنهاد سه ماه اینترنت پرسرعت تا 16Mbps به همراه 3 گیگابایت ترافیک و ترافیک نامحدود بر روی مجموعه وب‌سایت ‌های شاتل لند (www.shatelland.com، www.namava.ir ، www.techshot.ir، www.cup.ir) به همراه مودم وایرلس و نصب و راه‌اندازی، با قیمت استثنایی۴۹،۵۰۰ تومان به مشتریان ارایه می‌شود. استفاده کنندگان از این سرویس می‌توانند به مدت سه ماه از تمام امکانات محتوایی موجود در این وب‌سایت‌ها شامل دانلود محتوا، خدمات آپلود سنتر، تماشای فیلم، مطالعه رخدادها و اخبار ورزشی و فناوری، بدون محاسبه ترافیک برخوردار شوند.

همچنین حداقل سرعت دانلود همه سرویس‌های ارایه شده در این جشنواره، 128Kbps است.

متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز اندیشه، فیروزکوه، و سلماس می‌توانند از پیشنهادهای ارایه شده در این جشنواره بهره‌مند شوند.

خرید آنلاین

دارای مجوز به شماره: ١٠٢/٥٢٣٢٥ و ١٠٢/٥٢٤٧٤ در تاریخ ٩٥/٥/٢