شنبه 26 فروردین 1402
پیشنهادهای جذاب و بهاری شاتل در آخرین روزهای فروردین

پیشنهادهای جذاب و بهاری شاتل در آخرین روزهای فروردین

با توجه به آغاز سال جدید و استقبال همیشگی مشتریان عزیز بسته‌های نقره‌ای ترافیک 200 و 300 گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با تخفیف‌های ویژه از 27 فروردین تا 2 اردیبهشت 1402 در سراسر کشور ارایه می‌شود.

با توجه به آغاز سال جدید و استقبال همیشگی مشتریان عزیز از شرایط ویژه خرید بسته‌های ترافیک، شاتل پیشنهادهای ویژه‌ جدیدی برای خرید این بسته‌ها در آخرین روزهای فروردین در نظر گرفته است. مشتریان فعلی شاتل می‌توانند از 27 فرردین تا 2 اردیبهشت 1402 با مراجعه به پورتال کاربران شاتل (My.Shatel.ir)، از تخفیف‌های زیر برای خرید بسته‌های ترافیک برنزی مورد نظر خود بهره‌مند شوند:

  • بسته ترافیک نقره‌ای 200 گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با 30 روز اعتبار و 66 درصد تخفیف تنها به قیمت 255 هزار تومان
  • بسته ترافیک نقره‌ای 300 گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با 30 روز اعتبار و 72 درصد تخفیف تنها به قیمت 308 هزار تومان

مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت‌ها افزوده خواهد شد. گفتنی‌ست این شرایط در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و تخفیف‌ها تنها شامل این دو بسته ترافیکی ا‌ست و دیگر بسته‌های ترافیک اینترنت ثابت شاتل از این تخفیف برخوردار نخواهند بود.

کاربران شاتل می‌توانند برای خرید این بسته‌ها به وب‌سایت my.shatel.ir یا اپلیکیشن MyShatel مراجعه کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام با شماره‌های اعلام شده در وب‌سایت شاتل تماس حاصل فرمایید.

امید است این شرایط بتواند رضایت مشتریان عزیز خانواده‌ بزرگ مشتریان شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.

وب‌سایت مای‌شاتل       دانلود اپلیکیشن MyShatel

صفحه اختصاصی جشنواره بهاری شاتل