shatel

پیشنهادهای جذاب شاتل در جشنواره بهاری ویژه شهرهای جدید

به گزارش روابط عمومی شاتل هم ;‌زمان با ورود شاتل در شهرهای جدید، شرایط بسیار ویژه‌ای برای خرید در اختیار مشتریان این شهرها قرار خواهد گرفت.
اینک با توجه به حضور شاتل در بیش از ده ;‌ها شهر جدید، این جشنواره در شهرهای مورد نظر از ۱۴ اردیبهشت ماه تا ۱۴ خرداد در اختیار مشتریان خواهد بود. در حقیقت، مشتریان می ;‌توانند در مدت زمان برگزاری این جشنواره، یک سال اینترنت پرسرعت تا ۴Mbps را با ۱۲/۵ گیگابایت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی، با قیمت استثنایی ۳۲،۰۰۰ تومان دریافت دارند. چه آن که، طی مدت جشنواره، مشتریان می ;‌توانند مودم وایرلس Del 1201 را نیز ا ۱۵ درصد تخفیف به قیمت ۴۹،۳۰۰ تومان دریافت دارند.
این جشنواره شامل مشتریان شهرهای نورآباد، کوار، زردین دشت، خفر، پاسارگاد، سامان، بن، کیان، نقنه، بلداجی، گندمان، طبس، خلیل آباد، شلمان، کومله، زاوه، کلات نادر، رضویه، نهاوند، مهاباد، آق‌قلا، ابهر، خرم دره، خدابنده، خمین، زاویه، مامونیه، غرق آباد، زابل، الیگودرز و پرندک خواهد بود.
متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانند با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ۱۵۲۵ و یا با نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند. برای دریافت اطلاعات تماس نمایندگان این جا کلیک فرمایند.
برای سفارش آنلاین این سرویس‌ همین الان می‌توانید به صفحه ثبت سفارش آنلاین مراجعه فرمایید.
امید است این شرایط بتواند رضایت خاطر مشتریان عزیز خانواده ;ی بزرگ مشتریان شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.
دارای تاییدیه شماره ۱۰۲/۵۰۶۵۳ در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۳