سه شنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۷
shatel

مهلت خرید سرویس FMC (راهکار ترکیبی تلفن همراه و +ADSL2) تمدید شد

به دنبال استقبال کاربران از پیشنهاد ویژه شاتل، این پیشنهاد برای خرید سرویس FMC (راهکار ترکیبی و همگرای تلفن همراه و +ADSL2) تا ۲۰ خرداد ۹۷ تمدید می‌شود.

بر این اساس مشتریان جدید و فعلی شاتل تا بیستم خرداد فرصت دارند، سرویس FMC شاتل را تهیه کنند.

سرویس FMC ویژه‌ی مشتریانی‌ست که به خدماتی با سرعت‌های بالاتر و قیمت‌های مناسب‌تر نیاز دارند و در کنار اینترنت ثابت و اینترنت همراه، امکاناتی همچون ارسال پیامک و انجام مکالمه تلفنی برای مشتریان فراهم می‌آورد.

مشتریان شاتل می‌توانند در این بازه زمانی، اشتراک یک ساله سرویس FMC  را به قیمت ۷۸٬۰۰۰ تومان (ماهانه تنها ۶٬۵۰۰ تومان) تهیه کنند.

اشتراک یک‌ساله اینترنت +ADSL2 و یک سیم‌کارت اختصاصی نسل چهارم شاتل موبایل اجزای این سرویس را تشکیل می‌دهد. سرویس +ADSL2  آن در هر ماه دارای ۴ گیگابایت آستانه مصرف منصفانه بین‌الملل و آستانه مصرف منصفانه داخلی نامحدود است. بسته آغازین سیم‌کارت این سرویس هم دارای سالانه ۶ گیگابایت ترافیک اینترنت (ماهانه ۵۰۰ مگابایت) و امکان ۶۰ هزار دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه (ماهانه ۵،۰۰۰ دقیقه) و ارسال ۶۰ هزار پیامک رایگان درون شبکه (ماهانه ۵،۰۰۰ پیامک) است. این سرویس بسته ترافیک تشویقی شبانه ندارد اما مشتریان می‌توانند با پرداخت ماهانه ۱۰٬۰۰۰ تومان، قابلیت دانلود نامحدود شبانه را به سرویس‌ خود اضافه کنند.

به هزینه‌‌ی این سرویس مبلغ مالیات بر ارزش افزوده و دایری خط افزوده می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری ۱۵۲۵ تماس بگیرید.