پنج‌شنبه 24 مرداد 1398
شرایط ویژه خرید از بانی‌مد برای اعضای باشگاه مشتریان

شرایط ویژه خرید از بانی‌مد برای اعضای باشگاه مشتریان

کاربران شاتل می‌توانند از تخفیف ویژه در فروشگاه آنلاین پوشاک بانی‌مد بهره‌مند شوند.

بر اساس توافق‌های صورت گرفته با این فروشگاه، کاربران شاتل می‌توانند با دریافت کد تخفیف از باشگاه مشتریان شاتل، از تخفیف‌های ویژه‌ی بانی مد در دو گروه پوشاک و زیورآلات (۱۰ درصد) و زیبایی و سلامتی (۵ درصد) برخوردار شوند.

این کد تنها یک بار برای هر مشترک قابل استفاده است. این تخفیف برای تمام کالاهایی که در این دو دسته‌بندی قرار می‌گیرند، حتی کالاهای تخفیف‌دار قابل استفاده است.

استفاده از تخفیف با ارایه کد دریافت شده از باشگاه مشتریان در وب‌سایت یا اپلیکیشن بانی‌مد امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از انتخاب و سفارش کالای مورد نظر خود در مرحله پرداخت کد را وارد کنید تا تخفیف مورد نظر روی سبد خرید شما در دو گروه پوشاک و زیورآلات (۱۰ درصد)  و زیبایی و سلامتی (۵ درصد) اعمال شود.

بانی‌مد یک فروشگاه پوشاک آنلاین است که محصولات چندین برند معتبر دنیا را به صورت آنلاین به مشتریان ایرانی ارایه می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به آن پوشاک، محصولات زیبایی و سلامتی و مورد علاقه خود را در دسته‌بندی‌های کاربردی و مناسب بیابید و در صورت تمایل به صورت آنلاین خریداری کنید. ارسال محصولات برای خریدهای بیش از ۱۰۰ هزار تومان در این فروشگاه رایگان است.