دوشنبه 19 خرداد 1399
شرایط ویژه خرید از بانی‌مد برای اعضای باشگاه مشتریان

شرایط ویژه خرید از بانی‌مد برای اعضای باشگاه مشتریان

کاربران شاتل می‌توانند از تخفیف ویژه در فروشگاه آنلاین مد و پوشاک بانی‌مد بهره‌مند شوند.

بر اساس توافق‌های صورت گرفته با این فروشگاه، کاربران شاتل می‌توانند از امروز با دریافت کد تخفیف از باشگاه مشتریان شاتل، از تخفیف‌های ویژه‌ی بانی‌مد در سه گروه پوشاک (۲۰٪)، کیف و کفش (۱۵٪) و زیبایی و سلامت (۱۰٪) برخوردار شوند.

گروه درصد تخفیف
پوشاک (زنانه، مردانه، دخترانه و پسرانه) 20% تخفیف تا سقف 90.000 تومان
کیف و کفش (زنانه، مردانه و بچه گانه) 15% تخفیف تا سقف 120.000 تومان
زیبایی – سلامت 10% تخفیف تا سقف 20.000 تومان

هر یک از این تخفیف‌ها کدهای متفاوتی خواهند داشت برای مثال با کد گروه پوشاک نمی‌توانید از تخفیف کیف و کفش برخوردار شوید. هرکد تنها یک بار قابل استفاده است اما هر مشترک می‌تواند به تعداد مورد نیاز کد دریافت کند. این تخفیف برای تمام کالاهایی که در این سه دسته‌بندی قرار می‌گیرند، حتا کالاهای تخفیف‌دار قابل استفاده است.

استفاده از تخفیف با ارایه کد دریافت شده از باشگاه مشتریان در وب‌سایت یا اپلیکیشن بانی‌مد امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از انتخاب و سفارش کالای مورد نظر خود در مرحله پرداخت کد را وارد کنید تا تخفیف مورد نظر روی سبد خرید شما اعمال شود.

بانی‌مد یک فروشگاه پوشاک آنلاین است که محصولات چندین برند معتبر دنیا را به صورت آنلاین به مشتریان ایرانی ارایه می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به آن پوشاک، محصولات زیبایی و سلامتی و مورد علاقه خود را در دسته‌بندی‌های کاربردی و مناسب بیابید و در صورت تمایل به صورت آنلاین خریداری کنید. ارسال محصولات برای خریدهای بیش از ۱۰۰ هزار تومان در این فروشگاه رایگان است.