دوشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۵
shatel

شرایط استثنایی برای خرید بسته‌های ترافیک هیجان‌انگیز شاتل

با توجه به اقبال جشنواره خرید گیگ از سوی مشتریان فعلی و درخواست‌های چندین باره ایشان برای تکرار این جشنواره، خرسندیم به اطلاع برسانیم افزون بر شرایط و تخفیف‌های ویژه‌ای که هم‌اکنون برای خرید سرویس در جشنواره تابستانی شاتل در اختیار مشتریان جدید قرار گرفته است، شرایط بسیار ویژه و جذابی برای مشتریان فعلی شاتل برای خرید بسته‌های ترافیک فراهم شده است.

به گونه­‌ای که این مشتریان می‌توانند بسته ترافیک ۱۰ گیگابایتی شاتل (با مهلت استفاده ۱۰ روزه) را تنها به قیمت ۱۰،۰۰۰ تومان، بسته ترافیک ۱۰۰ گیگابایتی (با مهلت استفاده ۱۰۰ روزه) را با قیمت باورنکردنی ۵۰،۰۰۰ تومان و بسته ترافیک ۵۰ گیگابایتی را تنها به قیمت ۵۴،۲۴۰ تومان خریداری کنند. مهلت استفاده از بسته ۵۰ گیگابایتی، تا پایان دوره مشترک خواهد بود. این فرصت استثنایی از روز ۲۵ تا ۳۱ مرداد ماه ۹۵ در اختیار مشتریان خواهد بود.

گفتنی‌­ست، مالیات ارزش افزوده نیز به این مبلغ اضافه خواهد شد. این شرایط در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان خواهد بود.

کاربران سرویس­‌های خانواده اکو، می‌­توانند برای خرید این بسته به سایت my.shatel.ir مراجعه و یا از طریق اپلیکیشن MyShatel برای خرید اقدام فرمایند.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این باره با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ۱۵۲۵ یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرید. اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور در سایت شاتل در دسترس است.

امید است این شرایط بتواند رضایت خاطر مشتریان عزیز خانواده‌­ی بزرگ مشتریان شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.

امور مشتریان گروه شرکت­‌های شاتل