دوشنبه 20 اردیبهشت 1395
shatel

شرایط استثنایی جدید در جشنواره بهاری شاتل

جدیدترین جشنواره اینترنت پرسرعت شاتل را از طریق لینک زیر مشاهده فرمایید:

صفحه اختصاصی جشنواره شاتل

شاتل شرایط ویژه و استثنایی جدیدی را به جشنواره بهاری فروش خدمات اینترنت پرسرعت خود افزوده است. این شرایط، ویژه مشتریانی‌ست که علاوه بر سرویس به تجهیزات اینترنت پرسرعت نیز نیاز دارند.
به گزارش روابط عمومی شاتل، این شرکت برای پاسخ‌گویی به درخواست مشتریانی که مایل هستند سرویس اینترنت پرسرعت خود را به همراه مودم دریافت کنند، شرایط ویژه‌ای را از تاریخ 20 اردیبهشت تا 8 خرداد 1395 در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
در این بخش از جشنواره که از تاریخ 20 اردیبهشت 1395 قابل ارایه به مشتریان خواهد بود، افزون بر پیشنهادهای قبلی، مشتریان می‌توانند یک سال اینترنت پرسرعت تا 16Mbps را با ١٠ گیگابایت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی و مودم تک پورت بی‌سیم DEL 1201 زایکسل، با قیمت استثنایی ٥٦,٣٠٠ تومان دریافت کنند.
افزون بر این مشتریانی که تمایل دارند سرویس ;‌هایی با ترافیک بالاتر و همچنین ترافیک نامحدود شبانه را به همراه مودم دریافت دارند، می‌توانند بسته یک سال اینترنت پرسرعت تا 16Mbps را با ٢٠ گیگابایت ترافیک به همراه ترافیک نامحدود شبانه در ساعت ٢ تا ٧ بامداد و نصب و راه‌اندازی به همراه مودم تک پورت بی‌سیم DEL 1201 زایکسل تنها به قیمت ٨٦،٣٠٠ تومان دریافت دارند.
متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز اسلامشهر، فیروزکوه، قرچک، ورامین، کلات نادر، خلیل آباد، زاوه، فریمان، خمین، مامونیه، زاویه، پرندک، غرق آباد، یاسوج، گچساران، بندرعباس، بندرلنگه، کردکوی، آزاد شهر، آق قلا، سلماس، مهاباد، ابهر، خرمدره، خدابنده، خرم آباد و نهاوند می‌توانند از پیشنهادهای ارایه شده در جشنواره بهاری شاتل بهره‌مند شوند.
متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانند با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره 1525 و یا با نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند.
برای سفارش آنلاین این سرویس‌ها همین الان می‌توانید به صفحه ثبت سفارش آنلاین مراجعه فرمایید.
امید است این شرایط بتواند رضایت خاطر مشتریان عزیز خانواده‌ی بزرگ مشتریان شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.