دوشنبه 17 اردیبهشت 1397
شاتل موبایل تماشای 50 فیلم سینمایی با 2.5 گیگ اینترنت را ممکن کرد

شاتل موبایل تماشای 50 فیلم سینمایی با 2.5 گیگ اینترنت را ممکن کرد

شاتل موبایل از عرضه بسته اینترنت همراه جدید 2.5 گیگابایتی یک ماهه خود به همراه 50 گیگابایت ترافیک تماشای فیلم‌های سینمایی نماوا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه با عرضه 50 گیگابایت ترافیک یک ماهه تماشای فیلم‌های سینمایی از طریق سایت و اپلیکیشن نماوا، عملا امکان تماشای حداقل 50 فیلم سینمایی را برای مشترکین خود امکان پذیر کرده است.
براین اساس، بسته اینترنت یک ماهه 2.5 گیگابایتی سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، به همراه 50 گیگابایت ترافیک نماوا و 1000 دقیقه مکالمه شاتل موبایلی یک ماهه با قیمت 12 هزار و 500 تومان، بدون محدودیت در سرعت و فناوری با شماره‌گیری کد دستوری #6*3*1*3*7* برای مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل قابل فعال‌سازی است.
سیم‌کارت‌های شاتل موبایل بعنوان شبکه تلفن همراه شاتل در نسل های 3G، 3.75G، 4G و 4.5G در تمامی شهرهای کشور قابل استفاده است.
اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت، بسته‌های آغازین، بسته‌های اینترنت، مودم‌های ثابت و همراه 3G و 4G و مناطق تحت پوشش این سیم کارت‌ها از طریق تماس با مرکز تماس شبانه‌روزی این اپراتور تلفن همراه کشور به شماره 09981000000 و یا مراجعه به وب‌سایت رسمی این اپراتور تلفن همراه کشور به نشانی www.shatelmobile.ir قابل دریافت است.
گفتنی است، نماوا یکی از خدمات گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات شاتل برای تماشای آنلاین فیلم و سریال‌‌های روز به همراه قابلیت تنظیم هوشمند کیفیت نمایش با سرعت اینترنت است که در آن جدیدترین و جذاب‌ترین فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها، مستندها و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی به صورت قانونی و با رعایت حقوق دارندگان محتوا، در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

درباره شاتل موبایل
شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) به عنوان شبکه همراه گروه شرکت‌های شاتل، در سال 1394 و با هدف تمرکز روی نسل‌های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبکه‌های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شرکت در اسفند 1395 موفق به دریافت “پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه” (Full MVNO) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور شد و در کمتر از 6 ماه پس از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری نخستین شبکه کامل تلفن همراه نسل جدید کشور با نام تجاری “شاتل موبایل” شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشترکین خود با پیش‌شماره 0998 و کد 1 در سراسر کشور ارائه می‌کند.