سه شنبه، ۲۶ مرداد ۱۴۰۰
شاتل موبایل بسته‌های اینترنت تخفیف‌دار ویژه دوره جدید قرنطینه عرضه کرد

شاتل موبایل بسته‌های اینترنت تخفیف‌دار ویژه دوره جدید قرنطینه عرضه کرد

شاتل موبایل بار دیگر به دلیل اوج‌گیری شیوع کرونا و اجرای مجدد مقررات قرنطینه شهرها، بسته‌های اینترنت تخفیف‌دار به مشترکین سیم‌کارت‌های خود ارائه می‌کند.

همزمان با قرمز شدن وضعیت شهرها و اجرای مجدد مقررات قرنطینه، شاتل موبایل با هدف تسهیل ارتباطات و کاهش هزینه‌های دورکاری افراد و همچنین انجام امور روزمره و سرگرمی افراد در منزل، در طرحی ویژه اقدام به ارائه بسته‌های تخفیف‌دار به مشترکین سیم کارت‌های خود کرده است. در این طرح که از ابتدای دور جدید قرنطینه تا پایان آن، یعنی از 25 تا 30 مرداد ادامه خواهد داشت، این اپراتور، هر روز، بسته جدیدی را با تخفیف ویژه تا 50 درصد در دسترس مشترکین جدید و قدیمی خود قرار می‌دهد. این بسته ها با شماره گیری کددستوری #3*1* از سیم کارت های شاتل موبایل و یا از طریق مراجعه به اپلیکیشن “شاتل موبایل من” و سیستم مدیریت حساب کاربری شاتل موبایل قابل مشاهده و فعال‌سازی هستند.

شاتل موبایل پیش از این نیز در دوره قرنطینه های پیشین، بسته های تخفیف دار به مشترکین خود ارائه کرده و علاوه بر آن اقدامات متنوعی در جهت سهولت ارتباطات در دوران شیوع ویروس کرونا نیز انجام داده است. اهدای چند نوبت بسته اینترنت برای معلمان و اساتید دانشگاه جهت آموزش غیرحضوری، توسعه زیرساخت ثبت‌نام اینترنتی و تلفنی سیم‌کارت جهت حفظ سلامت افراد و جلوگیری از مراجعه حضوری، عرضه سیم‌کارت سازمانی ویژه دورکاری با قابلیت ایجاد سریع و مقرون به صرفه کانال ارتباطی امن و اختصاصی بر مبنای راهکار APN-VPN ، حمایت از کمپین خیریه مهربانه برای تهیه اقلام بهداشتی به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا برای گروه‌های آسیب پذیر، رایگان سازی تماس های خروجی از سیم کارت‌های شاتل موبایل با سامانه تلفنی 190 وزارت بهداشت بخشی از این اقدامات هستند.