سه‌شنبه 14 بهمن 1393
shatel

شاتل برترین اپراتور اینترنتی کشور شد

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل را برترین اپراتور ارایه‌دهنده اینترنت پرسرعت (ADSL) در سه ماهه سوم سال ٩٣ معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی شاتل، غلامرضا داداش‌زاده، معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، با اعلام رتبه‌بندی اپراتورهای ارایه‌دهنده اینترنت پرسرعت (ADSL) در سه ماهه سوم سال جاری گفت: در این رتبه‌بندی گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل رتبه اول را به خود اختصاص داد.
به گفته وی، در ارزیابی‌های دوره‌ای و سه ماهه رگولاتوری، شاخص‌ها و عوامل مختلفی از عملکرد اپراتورهای ارایه‌دهنده خدمات اینترنتی بررسی می‌شوند و در این دوره ارزیابی اپراتورها در كنار سایر شاخص‌ها با تمركز بر نظرسنجی از كاربران انجام شده است.
داداش‌زاده، درباره تفاوت نتایج این دوره از ارزیابی‌ها با دوره‌های قبلی عنوان كرد: تلاش اپراتورها در ایجاد سامانه‌های سنجش سرعت و كیفیت سرعت اینترنت، شفاف‌سازی میزان استفاده از سرویس و زمان‌های اتصال برای مشتركین و همچنین اجرای مصوبات كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از جمله دلایل ارتقای جایگاه برخی اپراتورها نسبت به نتایج ارزیابی دوره‌های قبلی است.
براساس این گزارش، گروه شرکت‌های شاتل برای چندمین دوره متوالی موفق به کسب رتبه نخست بازار خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) شد.