رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل‌موبایل به بازار عرضه شد

رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل‌موبایل به بازار عرضه شد

رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد ۱۵ به بازار ارتباطات کشور عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸، رنج جدید سیم‌کارت های هوشمند خود با پیش شماره ۰۹۹۸۱۵ را وارد بازار سیم کارت کشور کرد. انتخاب و خرید شماره های رند و عادی رنج ۱۵ سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل از ساعت ۱۵ روز شنبه ۲۰ اردیبهشت در سراسر کشور و به طور همزمان امکان پذیر شد.

بر اساس این گزارش، شاتل موبایل پیش از این رنج‌های ۰۹۹۸۱۰، ۰۹۹۸۱۱، ۰۹۹۸۱۲ و ۰۹۹۸۱۴ را به بازار عرضه کرده بود.

پیش از این شاتل موبایل، برای نخستین بار در ایران و با پیاده‌سازی راهکاری جدید و نوآورانه‌ای از سیم‌کارت‌ هوشمند خود رونمایی کرده بود. فناوری اختصاصی سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، به طور مداوم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و به صورت خودکار با کیفیت‌ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می‌کند.

به عبارت دیگر، با پیاده سازی این فناوری نوآورانه، مشترکین شاتل موبایل در هر لحظه و براساس موقعیت جغرافیایی خود، به طور هوشمند به بهترین شبکه و قوی‌ترین آنتن موبایل در نزدیکی محل استقرار خود متصل می‌شوند و بهترین کیفیت و گسترده ترین پوشش فناوری‌های ۳G، ۳.۷۵G، ۴G/LTE و ۴.۵G کشور را در هر منطقه‌ تجربه خواهند کرد.

متقاضیان می‌توانند علاوه بر امکان مراجعه به یکی از ۴۰۰ مرکز خدمات اختصاصی شاتل و یا ۱۷۰۰ نماینده فروش و خدمات پس از فروش شبکه تلفن همراه شاتل موبایل در سراسر کشور، از طریق مراجعه به فروشگاه اینترنتی http://shop.shatelmobile.ir ، ثبت‌نام تلفنی از طریق تماس با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و یا ارسال عدد ۱ به همین شماره از طریق پیامک، اقدام به انتخاب شماره و خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل کنند تا بدون نیاز به خروج از منزل و به صورت رایگان درب منزل ثبت نام و احراز هویت شده و سیم کارت هوشمند خود را تحویل بگیرند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، می‌توانند به وب‌سایت http://www.shatelmobile.ir  مراجعه کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان شاتل موبایل در ارتباط باشند.