دوشنبه 13 مهر 1394
shatel

جشنواره فروش پاییزی اینترنت پرسرعت شاتل آغاز شد

جشنواره فروش پاییزی اینترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) ویژه مشتریان جدید از 10 مهر ماه آغاز شده و تا 14 آبان ماه 94 ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی شاتل، در طول برگزاری این فستیوال، دو گروه از متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل هدف قرار گرفته‌اند و می‌توانند از خدمات و تخفیف‌های ویژه عرضه شده، بهره‌مند شوند.
بسته پلاتینی اینترنت پرسرعت شاتل شامل یک سال اینترنت پرسرعت، 10 گیگابایت ترافیک، مودم وایرلس زایکسل با نصب و راه‌اندازی رایگان است که با قیمت 55 هزار و 500 تومان عرضه می‌شود. این بسته ویژه مشتریانی است که هم هزینه اولیه سرویس برای آن‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و هم به مودم نیاز دارند.
بسته طلایی نیز با یک سال اینترنت پرسرعت، 10 گیگابابت ترافیک و نصب و راه‌اندازی رایگان با قیمت 18 هزار تومان عرضه می‌شود. این بسته به آن دسته از متقاضیان اینترنت پرسرعت پیشنهاد می‌شود که علاوه بر ترافیک، هزینه اولیه سرویس نیز برای آن‌ها حائز اهمیت است.
گفتنی است، سرویس‌های ارایه شده در فستیوال پاییزی تنها برای مشتریان جدید شاتل قابل استفاده است و به هزینه‌های گفته شده بابت هر بسته عرضه شده، پنج هزار تومان هزینه دایری خط و مالیات ارزش افزوده نیز اضافه خواهد شد.
متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز قزوین، ارومیه، سلماس، خوی، کرمانشاه، میبد، اسلام‌شهر، دماوند، رودهن، فیروزکوه، قرچک، ورامین، شهریار، یاسوج، گچساران، بندرعباس، بندرلنگه، شاهرود و همدان می‌توانند از خدمات این فستیوال پاییزی بهره‌مند شوند.
متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانند با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ٢۳۰۹۹ یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند. اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور از این‌جا در دسترس است.