شنبه 9 اردیبهشت 1396
جشنواره بهاری، فرصتی کوتاه برای بهره‌مندی از پیشنهادهای هیجان‌انگیز شاتل

جشنواره بهاری، فرصتی کوتاه برای بهره‌مندی از پیشنهادهای هیجان‌انگیز شاتل

مشتریان جدید شاتل می‌توانند از تاریخ 9 تا ۳۱ اردیبهشت از پیشنهادهای جذاب و هیجان‌انگیز شاتل برای خرید سرویس‌های اینترنت پرسرعت این شرکت بهره‌مند شوند.

در مدت زمان برگزاری این جشنواره، مشتریان شاتل می‌توانند از یکی از پیشنهادهای شگفت‌انگیز زیر برای خرید سرویس‌های شاتل استفاده کنند:

پیشنهاد اول:
ارایه سرویس ویژه Eco 128-6، در این پیشنهاد ۶ ماه اینترنت پرسرعت به همراه ۱۸ گیگابایت ترافیک، ۳ ماه اشتراک نماوا، نصب و راه‌اندازی، تنها به قیمت  ۲۹،۰۰۰ تومان (ماهانه ۴۸۰۰ تومان) به مشتریان ارایه می‌شود. (قیمت واقعی این باندل ۱۰۲،۸۰۰ تومان است).

این بسته برای مشتریانی که به مودم هم نیاز داشته باشند به همراه مودم Del1201 به قیمت ۶۹،۶۰۰ تومان قابل سفارش خواهد بود.

پیشنهاد دوم:
ارایه سرویس ویژه ECO 1000-6: در صورت انتخاب این پیشنهاد می‌توانید 6 ماه اینترنت پرسرعت، به همراه ۱۰۰۰ گیگابایت ترافیک (شامل 50 گیگابایت ترافیک پایه و 950 گیگابایت ترافیک ایران با اعتبار ۳ ماهه)، اشتراک 3ماهه نماوا و نصب و راه‌اندازی را تنها به قیمت 90،000 تومان (ماهانه 15،000 تومان) تهیه کنید. (قیمت واقعی این باندل 184،۴۰۰ تومان است).

این بسته به همراه مودم بی‌سیم Del1201، به قیمت ۱3۰،۶۰۰ عرضه می‌شود.

پیشنهاد سوم:
ارایه سرویس ویژه ECO 2000-6: این پیشنهاد شامل 6 ماه اینترنت پرسرعت، شامل 1۰۰ گیگابایت ترافیک پایه و ۱9۰۰ گیگابایت ترافیک ایران با اعتبار ۶ ماهه)، اشتراک 6 ماهه نماوا نصب و راه‌اندازی به قیمت 165،000 تومان (ماهانه فقط 27،500 تومان) است. (قیمت واقعی این باندل 309،۴۰۰ تومان است).

در صورت تمایل می‌توانید این بسته را به همراه مودم بی‌سیم Del 1201، تنها به قیمت205،۶۰۰ تومان تهیه کنید.

متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز خوارزمی، بوئین زهرا، اقبالیه، آبیک، تاکستان، سراب، مرند و فیروزکوه می‌توانند از پیشنهادهای ارایه شده در جشنواره بهاری شاتل بهره‌مند شوند.

برای سرویس‌های یاد شده در بالا، بسته به مکان جغرافیایی میزبانی محتوا، امکانات و زیرساخت‌های مخابراتی، سرعت تا 16Mbps باز خواهد بود. همچنین حداقل سرعت دانلود سرویس‌های ارایه شده در این جشنواره، ۱۲۸ کیلوبیت در ثانیه است.

پیشنهاد ویژه ShatelTalk (شاتل‌تاک)

افزون بر جشنواره سرویس‌های اینترنت، سرویس تلفن شاتل بر روی بستر ShatelTalk (شاتل‌تاک) نیز دارای شرایط ویژه فروش خواهد بود، به این ترتیب که مشتریان می‌توانند در این جشنواره حق امتیاز تلفن ثابت شاتل را با شرایط زیر و تنها به قیمت ۲۵،۰۰۰ تومان خریداری کنند.
شماره تلفن ثابت اختصاصی ShatelTalk (شاتل‌تاک)، ۱۰۰۰ تومان اعتبار اولیه و ۵۰۰ دقیقه مکالمه رایگان با تلفن همراه
همچنین تعرفه تماس از تلفن شاتل با شماره تلفن‌های همراه در مدت زمان برگزاری این جشنواره با ۵۰ درصد تخفیف همراه خواهد بود.
گفتنی‌ست تمامی مشتریان جدید و مشتریان فعلی شاتل می‌توانند از این شرایط بهره‌مند شوند.

این بخش از جشنواره ویژه مشتریانی‌ست که در یکی از استان‌های تهران، فارس، گیلان، خراسان رضوی، قم، کرمان، کردستان قرار دارند و یا سرویس ShatelTalk (شاتل‌تاک) را خریداری کرده‌اند.

کاربران برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانند با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ۱۵2۵ و یا با نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند. برای دریافت اطلاعات تماس نمایندگان این جا کلیک فرمایند.

امید است این شرایط بتواند رضایت خاطر مشتریان عزیز خانواده‌­ی بزرگ مشتریان شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.
با سپاس
امور مشتریان گروه شرکت‌­های شاتل