پنج‌شنبه 1 مهر 1395
shatel

تمدید جشنواره تابستانی شاتل

به دنبال استقبال چشمگیر مشتریان گرامی، جشنواره تابستانی شاتل تا ۷ مهر تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی شاتل، در مدت زمان برگزاری این جشنواره، پیشنهادهای جذابی در اختیار مشتریان خواهد بود. به این ترتیب که مشتریان در این جشنواره می‌توانند یک سال اینترنت پرسرعت تا ۱۶Mbps را با ۱۰ گیگابایت ترافیک به قیمت ۹،۹۰۰ تومان و یک سال اینترنت پرسرعت تا ۱۶Mbps را با ۶۰ گیگابایت ترافیک به قیمت استثنایی ۶۵,۹۰۰ تومان دریافت کنند. همچنین مشتریانی که مایل به دریافت سرویس به همراه مودم باشند می‌توانند بسته استثنایی یک سال اینترنت پرسرعت تا ۱۶Mbps را با ۶۰ گیگابایت ترافیک را به همراه مودم بی‌سیم به قیمت ۱۰۶،۵۰۰ تومان دریافت کنند.
پیشنهاد بعدی این جشنواره ویژه مشتریانی‌ست که تمایل دارند سرویس‌هایی با ترافیک بیشتر در اختیار داشته باشند. این مشتریان می‌توانند یک سال اینترنت پرسرعت تا ۱۶Mbps را با ۱۱۰ گیگابایت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی، با قیمت استثنایی ۸۷،۵۰۰ تومان و همین بسته را به همراه مودم بی‌سیم به قیمت ۱۲۸،۱۰۰ تومان دریافت کنند. با این توضیح که برای استفاده از ۱۰۰ گیگابایت از این ترافیک ۱۰۰ روز (از زمان فعال‌سازی سرویس) و برای استفاده از ۱۰ گیگابایت باقی‌مانده یک سال فرصت خواهند داشت.
پیشنهاد آخر این جشنواره ویژه مشتریانی‌ست که علاوه بر تمایل به در اختیار گرفتن مودم وایرلس مایل‌اند از خدمات محتوایی شاتل در مجموعه وب‌سایت‌های شاتل‌لند، برخوردار شوند.
در این پیشنهاد سه ماه اینترنت پرسرعت تا ۱۶Mbps به همراه ۳ گیگابایت ترافیک و ترافیک نامحدود بر روی مجموعه وب‌سایت ‌های شاتل لند (www.shatelland.com، www.namava.ir ، www.techshot.ir، www.cup.ir) به همراه مودم وایرلس و نصب و راه‌اندازی، با قیمت استثنایی۴۹،۵۰۰ تومان به مشتریان ارایه می‌شود. استفاده کنندگان از این سرویس می‌توانند به مدت سه ماه از تمام امکانات محتوایی موجود در این وب‌سایت‌ها شامل دانلود محتوا، خدمات آپلود سنتر، تماشای فیلم، مطالعه رخدادها و اخبار ورزشی و فناوری، بدون محاسبه ترافیک برخوردار شوند.
همچنین حداقل سرعت دانلود همه سرویس‌های ارایه شده در این جشنواره، ۱۲۸Kbps است. متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز اندیشه، فیروزکوه و سلماس می‌توانند از پیشنهادهای ارایه شده در این جشنواره بهره‌مند شوند.

خرید آنلاین

دارای مجوز به شماره: ۱۰۲/۵۲۳۲۵ و ۱۰۲/۵۲۴۷۴ در تاریخ ۹۵/۵/۲