شنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۴
shatel

تمدید جشنواره‌های فیلیمو و شاتل لند

با توجه به استقبال چشم‌گیر مشتریان، جشنواره‌ی محاسبه نیم بهای هزینه ترافیک کاربران اینترنت شاتل در سایت های فیلیمو و شاتل لند، تا پایان روز ٢۰ تیر ١۳۹۴ تمدید می‌شود.
در این جشنواره ترافیک مشترکان اینترنت پرسرعت گروه شرکت‌های شاتل برای بهره‌مندی از خدمات محتوایی عرضه شده در سایت شاتل‌لند و تماشای آنلاین فیلم‌های سینمای ایران و جهان در سایت فیلیمو در ٢۵ شهر به مدت یک ماه به صورت نیم‌بها محاسبه خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شاتل، با راه‌اندازی سیستم هوشمند سرعت و محاسبه پهنای باند بر اساس مبدا مصرف در شبکه اینترنت شاتل، تا پایان روز بیستم تیر ١۳۹۴ می‌توانند از سایت فیلیمو فیلم‌های سینمایی ایران و جهان مورد علاقه خود را به صورت آنلاین مشاهده کنند و از خدمات متنوع آپلودسنتر، دانلودسنتر، گیم‌سنتر، اخبار حوزه فناوری و رشته‌های مختلف ورزشی از طریق سایت شاتل‌لند بهره‌مند شوند و در پایان تنها نیمی از ترافیک مصرف شده برای آنان محاسبه خواهد شد.
گفتنی‌ست، محاسبه هزینه ترافیک نیم بهای مشاهده آنلاین آپارات فیلیمو پیرو توافق همکاری مشترک میان گروه شرکت‌های شاتل و شرکت صبا ایده صورت گرفته است. لازم به توضیح است کیفیت پخش فیلم‌ها باتوجه به سرعت اینترنت کاربر به صورت هوشمند تنظیم می‌شود.
هزینه ترافیک بهره‌گیری از خدمات محتوایی ارایه شده در سایت شاتل‌لند نیز باتوجه به استقبال چشم‌گیر کاربران از بخش‌های مختلف این سایت یک بار دیگر به صورت نیم بها در اختیار کاربران خواهد بود.
درحال حاضر امکان استفاده از این سرویس برای مشترکان شاتل در ٢۵ شهر کشور شامل تهران، کرج، قم، رشت، کرمان، شیراز، تبریز، اصفهان، مشهد، همدان، بندرانزلی، کرمانشاه، اراک، ساوه، دزفول، آمل، زنجان، زاهدان، بجنورد، سبزوار، نیشابور، بیرجند، کاشان، ارومیه و اهواز فراهم شده است.