یکشنبه 23 مهر 1396
برای اولین بار در ایران امکان انتقال باقی‌مانده بسته اینترنت توسط شاتل‌موبایل ممکن شد

برای اولین بار در ایران امکان انتقال باقی‌مانده بسته اینترنت توسط شاتل‌موبایل ممکن شد

شاتل‌موبایل برای نخستین بار در کشور، امکان انتقال بخشی از باقی‌مانده بسته‌های اینترنت همراه به دوره بعد را برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود امکان‌پذیر کرد.

shatel mobile 1

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، قابلیت منحصر به فرد انتقال باقی‌مانده ترافیک بسته‌های اینترنت زمانی فعال می‌شود که در بسته‌های مرتبط، اعتبار زمانی بسته خریداری شده به پایان رسیده اما حجم دیتای مشترک به طور کامل مصرف نشده باشد. در این حالت، مشترک می‌تواند با تمدید بسته قبلی برای دوره زمانی مشابه، بخشی از باقی‌مانده بسته فعلی خود را به دوره زمانی بسته جدید منتقل کند.

بنابر این گزارش، شاتل‌موبایل طرح‌ها و بسته‌های متنوع و مقرون به صرفه‌ای به مشترکین خود ارایه کرده که تجربه متفاوتی از خدمات تلفن همراه 3G، 4G و 4.5G را به آن‌ها عرضه می‌کند. شاتل‌موبایل در حال حاضر، 24 بسته شامل بسته‌های آغازین، بسته افزایشی اینترنت همراه با قابلیت تمدید خودکار به همراه دقایق رایگان مکالمه و دسترسی به خدمات سینمایی نماوا را اختیار مشترکین سیم‌کارت‌های خود قرار داده است.

متقاضیان برای خرید سیم‌کارت‌ها و بسته‌های شاتل‌موبایل می‌توانند به وب سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا با مرکز تماس 24 ساعته شاتل موبایل به شماره 09981000000 تماس بگیرند.

درباره شاتل موبایل

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) به‌عنوان شبکه همراه گروه شرکت‌های شاتل، در سال 1394 و با هدف تمرکز روی نسل‌های جدید خدمات ارتباطی بی‌سیم مبتنی بر شبکه‌های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شرکت در اسفند 1395 موفق به دریافت “پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه” (Full MVNO) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور شد و در کمتر از 6 ماه پس از صدور این پروانه، موفق به راه‌اندازی تجاری نخستین شبکه کامل تلفن همراه نسل جدید کشور با نام تجاری “شاتل موبایل” شد.

شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به‌صورت یکپارچه به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور به مشترکین خود ارایه می‌کند.