سه‌شنبه 22 مرداد 1398
با دعوت از دوستان خود به شاتل، بسته ترافیک ویژه هدیه بگیرید

با دعوت از دوستان خود به شاتل، بسته ترافیک ویژه هدیه بگیرید

شما می‌توانید در مدت زمان برگزاری جشنواره تابستانی شاتل با دعوت از دوستان خود به استفاده از یکی از سرویس‌های شاتل، بسته ترافیک هدیه ۱۰ گیگابایتی شاتل را (با ۱ هفته مهلت استفاده) جایزه بگیرید. افزون بر این دوستانی که به شاتل معرفی کرده‌اید هم علاوه بر تخفیف‌های موجود در جشنواره‌های شاتل از ۱۰ هزار تومان تخفیف بیشتر نیز بهره‌مند خواهند شد.

برای استفاده از این هدیه شما می‌توانید کد تخفیف مربوط به «دعوت از دوستان» را از طریق پورتال کاربران یا همان مای‌شاتل (My.shatel.ir) دریافت کنید و این کد را برای دوستان یا نزدیکانی که مایل باشند از سرویس‌ها و خدمات شاتل استفاده کنند، بفرستید. دوستان شما می‌توانند یکی از سرویس‌های موجود در جشنواره یا هر سرویس دیگر از فهرست سرویس‌های شاتل را انتخاب کنند. در این صورت دوستان شما ۱۰،۰۰۰ تومان تخفیف برای خرید سرویس دریافت خواهند کرد و اگر سرویس انتخاب شده از سرویس‌های موجود در جشنواره تابستانی شاتل باشد، این تخفیف ۱۰ هزارتومانی علاوه بر تخفیف‌های موجود در جشنواره خواهد بود.

دوستان شما به دو روش می‌توانند تمایل خود را برای استفاده از کد دریافت شده اعلام کنند:

  • تماس با واحد فروش شاتل و اعلام کد تخفیف دعوت از دوستان به کارشناس فروش
  • ثبت سفارش در بخش فروش آنلاین و ثبت کد تخفیف در محل مشخص شده

بلافاصله پس از برقراری و نهایی شدن سرویس دوستان معرفی شده، یک کد تخفیف برای دریافت بسته ترافیک ۱۰ گیگابایتی برای‌تان ارسال می‌شود که می‌توانید با فعال کردن آن در مای‌شاتل، بسته‌ی ترافیک هدیه‌ی خود را دریافت کنید.

برای استفاده از این خدمات باید نکات و شرایط زیر را مورد توجه قرار دهید:

  • شما می‌توانید در گام نخست ۵ کد تخفیف دعوت از دوستان از سایت مای‌شاتل دریافت کنید. هر کد تنها برای یک سرویس قابل استفاده و اعمال است. برای دریافت کد جدید باید هر یک از کدهایی که دریافت کرده‌اید به یک مشتری جدید تخصیص پیدا کند تا بتوانید کد بعدی را از مای‌شاتل دریافت کنید.
  • شرکت در کمپین برای تمامی کاربران فعلی شاتل در سراسر کشور امکان‌پذیر است، حتا کاربرانی که در وضعیت قطع به علت اتمام ترافیک و یا بدهی هستند. دریافت هدیه برای کاربران قطع به علت بدهی پس از تسویه حساب و راه اندازی دوباره سرویس ممکن خواهد بود.
  • کاربران جدید می‌توانند یکی از سرویس‌های جشنواره تابستانی و یا هر یک از سرویس‌های دیگر شاتل را انتخاب کنند.
  • کاربرانی که در این کمپین به شاتل می‌پیوندند نیز خود می‌توانند در کمپین شرکت کنند.
  • مهلت اعتبار و استفاده از این تخفیف ویژه تا پایان جشنواره تابستانی شاتل است.
  • فهرست تمام مشتریانی که با استفاده از خدمات دعوت از دوستان و با معرفی شما به شاتل بپیوندند و در وضعیت فعال قرار گیرند در سایت مای‌شاتل قابل مشاهده خواهد بود.

امیدواریم این شرایط بتواند رضایت مشتریان فعلی و مشتریان جدید شاتل را به همراه داشته باشد.