دوشنبه 6 آبان 1398
بالاترین نمره رضایت کاربران در شش ماهه اول سال ۹۸، برای شاتل

بالاترین نمره رضایت کاربران در شش ماهه اول سال ۹۸، برای شاتل

 

بالاترین نمره رضایت کاربران در شش ماهه اول سال ۹۸، برای شاتل

گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل موفق شد در نتایج طرح رضایت‌سنجی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در شش ماهه اول سال ۹۸ بالاترین نمره‌ی رضایت کاربران را در میان همه‌ی دارندگان پروانه FCP به خود اختصاص دهد. بر اساس این نظرسنجی که میزان رضایت کاربران از اپراتورهای اینترنت پرسرعت ثابت را بین ماه‌های فروردین تا شهریور ۱۳۹۸ نشان می‌دهد، شاتل موفق شده است بیشترین میزان رضایت کاربران را به دست آورد. (می‌توانید جزییات امتیازهای کسب شده‌ی شاتل و سایر اپراتورها را در جدول منتشر شده در سامانه ارزیابی میزان رضایت کاربران مشاهده فرمایید.)

این طرح به همت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دوره‌های مختلف زمانی برای سنجش میزان رضایت کاربران از خدمات حوزه اینترنت و دیجیتال برگزار می‌شود و در آن کاربران، عملکرد و کیفیت خدمات اپراتورهای ارایه کننده‌ی اینترنت پرسرعت، اینترنت بی‌سیم ثابت و ارتباطات ماهواره‌ای را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

شاتل این دستاورد ارزش‌مند را که نتیجه اعتماد و همراهی کاربران عزیز و  همت شبانه‌روزی اعضای این مجموعه در جلب رضایت کاربران است، به همراهان هم‌دل و نکته‌سنج خود تبریک می‌گوید. امیدواریم که در سایه این اعتماد و همراهی بتوانیم با ارایه خدماتی در خور توقع و نیاز شما، همچنان رضایت بیش از پیش کاربران را در کارنامه خود بگنجانیم.