اینترنت فیبر نوری شاتل

اینترنت فیبر نوری نوعی از اتصال به پهنای باند اینترنت است که تجربه سرعتی از 100 تا 1,000 مگابیت بر ثانیه را با حداکثر کیفیت برای شما رقم می‌زند. این فناوری دارای 2 ویژگی منحصر به فرد است:

  • 1) در این فناوری، تبادل داده‌ها به صورت لیزری انجام می‌شود، از این رو هیچ‌گونه نویز و یا اختلالی در تبادل داده در این بستر وجود ندارد.
  • 2) در استفاده از فناوری‌های قدیمی‌تر (مانند کابل مسی) فاصله کاربر از مرکز مخابراتی یک عامل مهم در تجربه سرعت است ولی در این تکنولوژی، فاصله از مرکز تاثیری در تجربه سرعت کاربران ندارد.

گفتنی‌ست فناوری فیبر نوری سال‌هاست در کشورهای توسعه‌یافته جایگزین خطوط مسی قدیمی‌تر شده‌اند. شرکت شاتل نیز به منظور تجربه بهتر کاربران از سرعت و کیفیت اینترنت، اقدام به گسترش زیرساخت موردنیاز برای ارائه این سرویس کرده است. در این نوع از سرویس، ارتباط مرکز مخابراتی تا محل سکونت کاربر بر بستر فیبر نوری برقرار شده و اینترنت پرسرعت بر روی این بستر با سرعت 100 تا 1,000مگابیت بر ثانیه ارائه می‌شود.
فیبر نوری

ویژگی‌های اینترنت فیبر نوری

اینترنت فیبر نوری شاتل یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال تجربه بی‌نظیر در فعالیت‌های آنلاین خود هستند. البته، نسل‌های فعلی اینترنت مانند ADSL2+ نیز تجربه قابل‌قبولی از فعالیت‌های آنلاین برای مخاطبان رقم می‌زنند اما با استفاده از سرویس اینترنت فیبر نوری شاتل، علاوه بر ارسال/ دریافت فایل‌های خود با سرعت 100 تا 1,000 مگابیت بر ثانیه، شما می‌توانید:

svg
بدون نگرانی از قطعی تصویر، به تماشای آنلاین فیلم و سریال با کیفیت‌های بالا بپردازید.
svg
از بازی‌های آنلاین خود با حداقل پینگ و تاخیر لذت ببرید.
svg
جلسات آنلاین خود را با کیفیت بالا و بدون قطعی برگزار کنید.

با استفاده از این سرویس، چندین کاربر به صورت هم‌زمان می‌توانند فعالیت‌های آنلاین داشته باشند، بدون این‌که فعالیت یک کاربر، تاثیری بر سرعت تجربه کاربر دیگر داشته باشد.
در جدول زیر مدت زمان مورد نیاز برای دانلود یک فیلم 2 گیگابایتی با استفاده از تکنولوژی‌های مختلف مقایسه شده است:

تکنولوژی مدت زمان دانلود
Dial up (دایل آپ) 3 روز
ADSL2+ 30 دقیقه
LTE/4G 10 دقیقه
VDSL 5 دقیقه
فیبر نوری 20 ثانیه

تجربه بی‌نظیر در فعالیت‌های آنلاین با اینترنت فیبر نوری شاتل

فرصت ویژه تجربه سرعت ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ مگابیت با اینترنت فیبر نوری شاتل
یک ماه سرویس رایگان با ۱۰۰ گیگابایت ترافیک + تجهیزات امانی

به منظور دسترسی هرچه آسان‌تر کاربران به تجربه بی‌نظیر استفاده از اینترنت فیبر نوری شاتل، جشنواره‌ ویژه‌ای برای مدت زمان کوتاه در نظر گرفته شده است. در طول این جشنواره، سرویس فیبرنوری یک‌ماهه شاتل با 100 گیگابایت ترافیک به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
علاوه بر این، تجهیزات مورد نیاز برای دریافت این سرویس نیز به صورت امانی به مشتریان ارائه خواهد شد تا تجربه اینترنتی بدون نویز و سرعتی تا ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه را با استفاده از تکنورلوژی فیبر نوری و بدون نیاز به خط تلفن داشته باشند.

نحوه دریافت اینترنت فیبر نوری شاتل

برای دریافت این سرویس کافی‌ست درخواست خود را از طریق تماس با شماره سراسری 91000000 و یا تکمیل فرم زیر اعلام فرمایید.
همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن مراحل راه‌اندازی سرویس شما را پیگیری خواهند کرد.

پیش ثبت‌نام دریافت اینترنت فیبر نوری

شهر خود را وارد کنید

تصویر کپچا