شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
کمپین اینستاگرامی شاتل با پیام “همه مسئول گل‌مان هستیم“

کمپین اینستاگرامی شاتل با پیام “همه مسئول گل‌مان هستیم“

غنیمت شمردن وجود گیاهان در زندگی پرهیاهو و مدرن امروز می‌تواند آرامش ناشی از حضور آن‌ها را برای ما به ارمغان آورد. چرا که بیش از آن که گیاهان به مراقبت‌های ما نیاز داشته باشند، زندگی ما در گرو مراقبت از آن‌هاست.
بار دیگر به بهانه از راه رسیدن بهار قصد داریم کمپین شاتل سبز را با همراهی شما برگزار کنیم. کمپینی که قصد دارد اهمیت حضور ارزش‌مند گیاهان را در زندگی صنعتی امروز یادآوری کند.
در این روزهای پر از شلوغی که همه ما به دنبال یافتن راه‌هایی برای ایجاد حس خوب زندگی هستیم، شاتل فرصتی را فراهم کرده است تا از حضور ارزش‌مند گیاهان در زندگی شهری‌مان قدردانی کنیم و با ثبت صحنه‌های دل‌انگیز از گل‌ها و گیاهان، حس زیبای آرامش و مهربانی را با دیگران قسمت کنیم.
کمپین اینستاگرامی شاتل با پیام “همه مسئول گل‌مان هستیم” که با هدف محقق کردن مسئولیت‌های اجتماعی شاتل در قبال محیط زیست و احترام به مظاهر طبیعت برگزار می‌شود، مجالی‌ست برای به تصویر کشیدن حال خوش شما و دوستان‌تان در مراقبت و هم‌نشینی با گل‌ها و گیاهان در خانه، محل کار، خیابان و شهر و هر جای دیگر…
شما می‌توانید از لطافت حضور گل‌ها و گیاهان در زندگی روزمره خود عکس بگیرید و تا 31 فروردین 1397 با هشتگ #شاتل_سبز همراه با توضیحی کوتاه در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. با این کار ضمن تقسیم حال خوش‌تان با دیگران می‌توانید در مسابقه‌ای هیجان‌انگیز شاتل شرکت کنید و در پایان از جوایزی ویژه بهره‌مند شوید.
در روزهای برگزاری این کمپین اخبار و تصاویر مربوط به آن در صفحه رسمی اینستاگرام شاتل به نشانی shatel_ir@ منتشر می‌شود که برای اطلاع از این خبرها می‌توانید صفحه اینستاگرام شاتل را دنبال کنید.

ورود به صفحه اینستاگرام شاتل:  shatel_ir@

                                                           shatelsabz1