دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۳
shatel

پیشنهاد داغ شاتل در جشنواره زمستانی ۱٣٩٣

کاربران اینترنت در سراسر کشور می‌توانند از فرصت کوتاه و استثنایی خرید بسته‌های طلایی و پلاتینی اینترنت پرسرعت شاتل تا پایان روز ٣٠ بهمن ۱٣٩٣ استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی شاتل، این شرکت در جشنواره زمستانی ۱٣٩٣ در سراسر کشور پیشنهادها و شرایط کم‌نظیری را در اختیار کاربران قرار داده است. استفاده از بسته‌ طلایی سه ماه اینترنت پرسرعت شاتل، مودم بی‌سیم زایکسل، نصب و راه‌اندازی و یک ماه آنتی‌ویروس کسپرسکی با قیمت استثنایی ۴۷ هزار و ۸۵٠ تومان یا بسته پلاتینی یک سال اینترنت، بسته ۱٠ گیگ ترافیک و نصب و راه اندازی تنها با قیمت ٣٢ هزار تومان از شرایط و تخفیف‌های ویژه‌ی این جشنواره است.
این جشنواره تا پایان روز ٣٠ بهمن ۱٣٩٣ در سراسر کشور به جز شهرهای شاهرود، اراک، مهاجران، ساوه، اسلامشهر، شهریار، فیروزکوه، پاکدشت، اهواز، ماهشهر، دزفول، باوی، آبادان، قزوین، محمدیه قزوین، بندرعباس، یاسوج، گچساران، بروجن و شهرکرد برگزار می‌شود.
متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانند با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ٢۳۰۹۹ یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند. اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور از این‌جا در دسترس است.