سه‌شنبه 28 خرداد 1398
پیشنهادهای شیرین تابستانی نماوا

پیشنهادهای شیرین تابستانی نماوا

نماوا به مناسبت شروع فصل تابستان و آغاز تعطیلات دانش‌آموزان و دانشجویان، افزون بر ۳۰ درصد تخفیف ویژه خرید اشتراک سه ماهه، برای همه‌ی کاربرانی که این اشتراک را تهیه یا تمدید کنند، هدایایی ویژه‌ در نظر گرفته است.

بر این اساس از تاریخ ۲۸ خرداد اشتراک سه ماهه نماوا با ۳۰ درصد تخفیف به قیمت ۴۲٬۰۰۰ تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و همه‌ی کاربرانی که تا پایان روز دو‌شنبه ۱۰ تیر این اشتراک را تهیه یا تمدید کنند، از یکی از هدایای زیر به انتخاب خود بهره‌مند خواهند شد:

  • ۱ سال اشتراک رایگان سرویس اینترنت پرسرعت ثابت شاتل
  • ۱ ماه اشتراک رایگان نماوا که به اشتراک فعلی کاربر افزوده خواهد شد.

کاربرانی که سرویس یک‌ساله‌ی اینترنت پرسرعت ثابت شاتل را به عنوان هدیه انتخاب کنند، می‌توانند آن را برای خود یا دوستان و نزدیکان‌شان استفاده کنند.

پس از خرید اشتراک نماوا لینکی برای شما ارسال خواهد شد که با مراجعه به آن لینک می‌توانید هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

استفاده از این شرایط ویژه هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریان فعلی نماوا امکان‌پذیر است. یعنی مشتریان فعلی نماوا هم می‌توانند برای تمدید سرویس از تخفیف و هدایای ویژه شاتل بهره‌مند شوند.

نماوا، سرویس آنلاین شاتل برای تماشای جدیدترین فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی‌ست که دست‌رسی علاقه‌مندان را به مجموعه‌ی کاملی از هزاران فیلم و سریال امکان‌پذیر می‌کند. نماوا دارای بخش ویژه کودکان و نوجوانان است و با توجه به گزینش و متناسب‌سازی محتواها بر اساس فرهنگ ایرانی، خانواده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌توانند آسوده خاطر فرزندان خود را به تماشای فیلم‌ها و سریال‌های این بخش دعوت کنند.

علاوه بر امکان تماشای آنلاین، دانلود این فیلم‌ها در اپلیکیشن و تماشای آن‌ها در زمان‌هایی که به اینترنت دست‌رسی ندارید، نیز امکان دیگری‌ست که بر جذابیت این سرویس می‌افزاید. ویژگی جذاب دیگر نماوا، رایگان بودن ترافیک مصرفی آن برای کاربران شاتل و بسیاری از اپراتورهای اینترنت و نیم‌بها بودن ترافیک برای دسته‌ای دیگر از کاربران اینترنت پرسرعت همراه و ثابت است. برای مشاهده هزینه‌ی ترافیک مصرفی اپراتورهای مختلف در این وب‌سایت می‌توانید به www.namava.ir مراجعه فرمایید.

شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک برای خرید اشتراک نماوا، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها در مقایسه با قیمت دی‌وی‌دی‌های ارایه شده در شبکه سینمای خانگی، زحمت آرشیو و نگه‌داری فیزیکی دی وی‌دی فیلم‌ها و سریال‌ها را از دوش خود بردارید و به جای آن به آرشیوی طبقه‌بندی شده، قابل جست‌وجو و در دست‌رس از هزاران فیلم و سریال دست‌رسی پیدا کنید.