یکشنبه 3 شهریور 1398
پیشنهادهای تابستانی نماوا همراه با سفرهای تابستانی شگفت‌انگیز

پیشنهادهای تابستانی نماوا همراه با سفرهای تابستانی شگفت‌انگیز

سفری که دیگر فیلم نیست!

به دنبال استقبال کاربران از پیشنهادهای تابستانی نماوا این پیشنهادها تا 31 شهریور تمدید می‌شود.

در این جشنواره افزون بر تخفیف‌های ویژه برای خرید اشتراک‌های یک و سه ماهه، سفرهای تفریحی ویژه برای کاربران در نظر گرفته است.

بر این اساس اشتراک یک‌ماهه نماوا با 30 درصد تخفیف به قیمت ۲۰٬۰۰۰ تومان و اشتراک سه‌ماهه این سرویس با ۴۰ درصد تخفیف به قیمت ۴۲،۰۰۰ تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. افزون بر این همه‌ی کاربرانی که تا 31 شهریور یکی از اشتراک‌های نماوا را تهیه یا تمدید کنند، شانس حضور در قرعه‌کشی بزرگ نماوا را خواهند داشت. برندگان این قرعه‌کشی از هدایای زیر بهره‌مند خواهند شد:

  • هدیه‌ی ویژه: تور مسافرتی مالزی برای ۱ نفر
  • ۲۰ تور مسافرتی خارجی به ۲۰ نفر: ۵ تور مسافرتی به استانبول، ۵ تور مسافرتی به تفلیس، ۵ تور مسافرتی به باکو و ۵ تور مسافرتی به دبی
  • ۳۰ تور مسافرتی داخلی به ۳۰ نفر: ۱۰ تور مسافرتی به شیراز، ۱۰ تور مسافرتی به کیش، ۱۰ تور مسافرتی به اصفهان

استفاده از این شرایط ویژه هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریان فعلی نماوا و برای کاربران همه‌ی اپراتورها امکان‌پذیر است. یعنی مشتریان فعلی هم می‌توانند برای تمدید سرویس از تخفیف و هدایای ویژه بهره‌مند شوند.

نماوا، سرویس آنلاین شاتل برای تماشای جدیدترین فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی‌ست که دست‌رسی علاقه‌مندان را به مجموعه‌ی کاملی از هزاران فیلم و سریال امکان‌پذیر می‌کند. نماوا دارای بخش ویژه کودکان و نوجوانان است و با توجه به گزینش و متناسب‌سازی محتواها بر اساس فرهنگ ایرانی، خانواده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌توانند آسوده خاطر فرزندان خود را به تماشای فیلم‌ها و سریال‌های این بخش دعوت کنند.

علاوه بر امکان تماشای آنلاین، دانلود این فیلم‌ها در اپلیکیشن و تماشای آن‌ها در زمان‌هایی که به اینترنت دست‌رسی ندارید، نیز امکان دیگری‌ست که بر جذابیت این سرویس می‌افزاید. ویژگی جذاب دیگر نماوا، رایگان بودن ترافیک مصرفی آن برای کاربران شاتل و بسیاری از اپراتورهای اینترنت و نیم‌بها بودن ترافیک برای دسته‌ای دیگر از کاربران اینترنت پرسرعت همراه و ثابت است. برای مشاهده هزینه‌ی ترافیک مصرفی اپراتورهای مختلف در این وب‌سایت می‌توانید به www.namava.ir مراجعه فرمایید.

شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک برای خرید اشتراک نماوا، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها در مقایسه با قیمت دی‌وی‌دی‌های ارایه شده در شبکه سینمای خانگی، زحمت آرشیو و نگه‌داری فیزیکی دی وی‌دی فیلم‌ها و سریال‌ها را از دوش خود بردارید و به جای آن به آرشیوی طبقه‌بندی شده، قابل جست‌وجو و در دست‌رس از هزاران فیلم و سریال دست‌رسی پیدا کنید.