چهارشنبه 20 مرداد 1395
shatel

شرایط جدید در جشنواره تابستانی پیشنهاد شیرین

به گزارش روابط عمومی شاتل، از امروز شرایط تازه‌ای برای خرید سرویس‌های اینترنت پرسرعت شاتل در سراسر کشور به پیشنهادهای قبلی افزوده خواهد شد.

در جشنواره پیشنهاد شیرین تابستانی شاتل از تاریخ ۲۰ مرداد، افزون بر پیشنهادی قبلی، پیشنهادهای جذاب دیگری در اختیار مشتریان خواهد بود. به این ترتیب که مشتریان می‌توانند یک سال اینترنت پرسرعت تا ۱۶Mbps را با ۶۰ گیگابایت ترافیک، به همراه مودم بی‌سیم به قیمت استثنایی ۱۰۶,۵۰۰ تومان دریافت کنند.

پیشنهاد جدید دوم برای مشتریانی که تمایل دارند سرویس‌هایی با ترافیک بیشتر را به همراه مودم در اختیار داشته باشند. این مشتریان می‌توانند یک سال اینترنت پرسرعت تا ۱۶Mbps را با ۱۱۰ گیگابایت ترافیک به همراه مودم بی‌سیم و نصب و راه‌اندازی، با قیمت استثنایی ۱۲۸،۱۰۰ تومان دریافت کنند. با این توضیح که برای استفاده از ١٠٠ گیگابایت از این ترافیک ۵۰ روز (از زمان فعال‌سازی سرویس) و برای استفاده از ۱۰ گیگابایت باقی‌مانده یک سال فرصت خواهند داشت.

گفتنی‌ست سه پیشنهاد قبلی ارایه شده در این جشنواره نیز همچنان برای مشتریان قابل استفاده خواهد بود.

در پیشنهاد اول مشتریان می‌توانند یک سال اینترنت پرسرعت تا ١٦Mbps را با ٦٠ گیگابایت ترافیک به قیمت استثنایی ٦٥,٩٠٠ تومان دریافت کنند.

در پیشنهاد دوم مشتریان می‌توانند یک سال اینترنت پرسرعت تا ١٦Mbps را با ۱۱۰ گیگابایت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی، با قیمت استثنایی ۸۷،۵۰۰ تومان دریافت کنند. با این توضیح که برای استفاده از ١٠٠ گیگابایت از این ترافیک ٥٠ روز (از زمان فعال‌سازی سرویس) و برای استفاده از ١٠ گیگابایت باقی‌مانده یک سال فرصت خواهند داشت.

پیشنهاد سوم این جشنواره نیز ویژه مشتریانی‌ست که علاوه بر تمایل به در اختیار گرفتن مودم وایرلس مایل‌اند از خدمات محتوایی شاتل در مجموعه وب‌سایت‌های شاتل‌لند، برخوردار شوند. در این پیشنهاد سه ماه اینترنت پرسرعت تا ۱۶Mbps به همراه ۳ گیگابایت ترافیک و ترافیک نامحدود بر روی مجموعه وب‌سایت ‌های شاتل لند (www.shatelland.com، www.namava.ir ، www.techshot.ir، www.cup.ir) به همراه مودم وایرلس و نصب و راه‌اندازی، با قیمت استثنایی۴۹،۵۰۰ تومان به مشتریان ارایه می‌شود. استفاده کنندگان از این سرویس می‌توانند به مدت سه ماه از تمام امکانات محتوایی موجود در این وب‌سایت‌ها شامل دانلود محتوا، خدمات آپلود سنتر، تماشای فیلم، مطالعه رخدادها و اخبار ورزشی و فناوری، بدون محاسبه ترافیک برخوردار شوند.

همچنین حداقل سرعت دانلود همه سرویس‌های ارایه شده در این جشنواره، ۱۲۸Kbps است.

متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز اندیشه، فیروزکوه، و سلماس می‌توانند از پیشنهادهای ارایه شده در این جشنواره بهره‌مند شوند.

خرید آنلاین

دارای مجوز به شماره: ۱۰۲/۵۲۳۲۵ و ۱۰۲/۵۲۴۷۴ در تاریخ ۹۵/۵/۲