دوشنبه 27 دی 1395
shatel

چهارمین حضور شاتل در جشنواره برندهای محبوب

دوست گرامی،
جشنواره برترین برندهای محبوب با هدف ارج نهادن به حقوق مصرف‌کنندگان از چندی پیش آغاز شده است. در این جشنواره، مصرف‌کنندگان به‌عنوان مهم‌ترین تصمیم‌گیران و داوران، در انتخاب برندهای محبوب خود مشارکت خواهند داشت و تا ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ می‌توانند به برند‌های محبوب خود رای دهند.

شرکت شاتل نیز همچون سال‌های گذشته با هدف ارزیابی عملکرد خود در آفرینش لبخند رضایت بر لبان مشتریان در این نظرسنجی مردمی حضور یافته است. شرکت در این نظرسنجی، فارغ از رای دادن به هر برند، می‌تواند راه‌حلی هوشمندانه در تحقق اهداف این جشنواره برای ارایه‌ی خدماتی شایسته به مشتریان و ارج نهادن به حقوق آنان باشد. از این رو از همه شما دوستان گران‌قدر صمیمانه می‌خواهیم با حضور در این نظرسنجی در به وجود آوردن چشم‌اندازی دقیق و واقعی از میزان محبوبیت برند شاتل در میان کاربران، به ما کمک کنید.

شما می‌توانید برای شرکت در این نظر سنجی و رای دادن به شرکت شاتل یا هر یک از برندهای محبوب خود از طریق این آدرس برای ثبت نام اقدام فرمایید. در صورتی که مایل هستید شاتل را به‌عنوان برند محبوب خود انتخاب کنید، پس از ثبت نام به صفحه خدمات اینترنت پرسرعت مراجعه کنید. در این صفحه پس از انتخاب شرکت شاتل کلید ثبت نهایی رای را انتخاب و فرآیند را تکمیل فرمایید.

اعتماد و همراهی شما همواره بزرگ‌ترین دستاورد و پشتوانه ما بوده است.

%d8%b4%d8%a7%d8%aa%d9%84-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%af-%d9%85%d8%ad%d8%a8%d9%88%d8%a8