چهارشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۵
تمدید جشنواره زمستانی 22 بهمن 95 شاتل در سراسر کشور

تمدید جشنواره زمستانی 22 بهمن 95 شاتل در سراسر کشور

به دنبال استقبال چشم‌گیر کاربران از جشنواره زمستانی شاتل، شرایط ویژه فروش در این جشنواره تا تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ در سراسر کشور تمدید می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شاتل این جشنواره در دو بخش برای کاربران شاتل در تهران و دیگر استان‌ها برگزار می‌شود.
در بخش اول این جشنواره که ویژه کاربران سراسر کشور به جز شهر های فیروزکوه، سلماس، نمین، مرند، چابکسر، ماهشهر و فیروزکوه است پیشنهادهای زیر به مشتریان ارایه می‌شود:
پیشنهاد بی‌نظیر اول که شامل ۲۴ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه)،۲۴۰ گیگابایت ترافیک (که اعتبار استفاده از ۱۸۰ گیگابایت از این ترافیک تا پایان مدت اشتراک و ۶۰ گیگابایت آن نیز ۳ ماه است)، اشتراک یک ساله اپلیکیشن شاتل اندروید سکیوریتی و اشتراک سه ماهه نماوا و نصب و راه‌اندازی‌ست، با قیمت باورنکردنی ۱۵۶،۰۰۰ تومان به متقاضیان ارایه می‌شود.

همچنین مشتریانی که به مودم نیاز دارند می‌توانند همین پیشنهاد را به همراه مودم بی‌سیم Del 1201 تنها به قیمت ۱۹۶،۳۰۰ تومان دریافت کنند.
در پیشنهاد استثنایی دوم مشتریان می‌توانند ۱۲ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) را به همراه ۱۲ گیگابایت ترافیک و نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۱۳،۸۰۰ تومان و یا همین بسته را به همراه مودم بی‌سیم Del 1201 به قیمت باورنکردنی ۵۴،۴۰۰ تومان دریافت کنند.
بخش دوم جشنواره ویژه مشتریان در سراسر کشور به جز شهرهای تهران، فیروزکوه، سلماس، نمین، مرند، چابکسر، ماهشهر و فیروزکوه است و شامل بسته‌های ویژه زیر است:
در پیشنهاد اول مشتریان می‌توانند ۲۴ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) را به همراه ۲۲۴ گیگابایت ترافیک (که ۲۴ گیگابایت از این ترافیک قابل استفاده در همه زمان‌ها و ۲۰۰ گیگابایت آن فقط قابل استفاده از ساعت ۱ تا ۸ بامداد است) و نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۲۴،۰۰۰ تومان خریداری کنند.
پیشنهاد جذاب دوم شامل ۶ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) و ۱.۵ گیگابایت ترافیک به همراه مودم با سیم RU و نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۲۰،۰۰۰ تومان است.
در پیشنهاد سوم مشتریان ۱۲ ماه اینترنت پرسرعت شاتل را (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) به همراه ۱۲ گیگابایت ترافیک و نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۱۳،۸۰۰ تومان و همین بسته را به همراه مودم بی‌سیم Del1201 به قیمت ۵۴،۴۰۰ تومان دریافت می‌کنند.
گفتنی‌ست هزینه مالیات بر ارزش افزوده به قیمت نهایی این بسته‌ها افزوده خواهد شد.

همچنین حداقل سرعت دانلود سرویس‌های ارایه شده در این جشنواره، ۱۲۸Kbps است.

برای مشاهده دیگر جزییات سرویس‌های جشنواره زمستانی شاتل به این آدرس مراجعه فرمایید.

shatel-winter-newwww
متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز شهرهای سلماس، فیروزکوه، نمین، مرند، چابکسر، ماهشهر، سراب، میانه و هادی شهر می‌توانند از پیشنهادهای ارایه شده در این جشنواره بهره‌مند شوند.
برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این باره می‌توانید با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره سراسری 1525 یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرید. اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور از این‌جا در دسترس است.
خرید آنلاین