دوشنبه 25 بهمن 1395
تمدید جشنواره زمستانی بهمن ماه 95 شاتل در سراسر کشور

تمدید جشنواره زمستانی بهمن ماه 95 شاتل در سراسر کشور

به دنبال استقبال چشم‌گیر کاربران از جشنواره زمستانی شاتل، شرایط ویژه فروش در این جشنواره تا پایان روز 30 بهمن ۱۳۹۵ در سراسر کشور تمدید می‌شود.

این جشنواره در دو بخش برای کاربران شاتل در تهران و دیگر استان‌ها برگزار می‌شود.
در بخش اول این جشنواره که ویژه کاربران سراسر کشور به جز شهرهای سلماس، فیروزکوه، نمین، مرند، چابکسر، ماهشهر، سراب، میانه و هادی‌شهر است پیشنهادهای زیر به مشتریان ارایه می‌شود:
پیشنهاد بی‌نظیر اول که شامل ۲۴ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه)،۲۴۰ گیگابایت ترافیک (که اعتبار استفاده از ۱۸۰ گیگابایت از این ترافیک تا پایان مدت اشتراک و ۶۰ گیگابایت آن نیز ۳ ماه است)، اشتراک یک ساله اپلیکیشن شاتل اندروید سکیوریتی و اشتراک سه ماهه نماوا و نصب و راه‌اندازی‌ست، با قیمت باورنکردنی ۱۵۶،۰۰۰ تومان به متقاضیان ارایه می‌شود.

همچنین مشتریانی که به مودم نیاز دارند می‌توانند همین پیشنهاد را به همراه مودم بی‌سیم Del 1201 تنها به قیمت ۱۹۶،۳۰۰ تومان دریافت کنند.
در پیشنهاد استثنایی دوم مشتریان می‌توانند ۱۲ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) را به همراه ۱۲ گیگابایت ترافیک و نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۱۳،۸۰۰ تومان و یا همین بسته را به همراه مودم بی‌سیم Del 1201 به قیمت باورنکردنی ۵۴،۴۰۰ تومان دریافت کنند.
بخش دوم جشنواره ویژه مشتریان در سراسر کشور به جز شهرهای سلماس، فیروزکوه، نمین، مرند، چابکسر، ماهشهر، سراب، میانه و هادی‌شهر و شامل بسته‌ ویژه زیر است:
پیشنهاد جذاب دوم شامل ۶ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) و ۱.۵ گیگابایت ترافیک به همراه مودم با سیم RU و نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۲۰،۰۰۰ تومان است.
برای مشاهده دیگر جزییات سرویس‌های جشنواره زمستانی شاتل به این آدرس مراجعه فرمایید.
متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز شهرهای سلماس، فیروزکوه، نمین، مرند، چابکسر، ماهشهر، سراب، میانه و هادی شهر می‌توانند از پیشنهادهای ارایه شده در این جشنواره بهره‌مند شوند.

shatel-winter-newwww
برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این باره می‌توانید با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره سراسری 1525 یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرید.

اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور از این‌جا در دسترس است.
خرید آنلاین