یکشنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۳
shatel

تخفیف ۵٠ درصدی ترافیک اینترنت در سرزمین شاتل

ترافیک اینترنت مصرفی کاربران اینترنت پرسرعت شاتل روی پورتال محتوایی سرزمین شاتل در ١٠ شهر ایران به مدت دو هفته با تخفیف ۵٠ درصدی محاسبه می‌شود.
پورتال محتوایی شاتل لند، وب‌سایتی برای پاسخ گویی به نیازها و علاقه‌مندی‌های مشتریان در حوزه ی وب است. در حقیقت، کاربران اینترنت پرسرعت می‌توانند نیازها و علاقه‌مندی‌های خود را در حوزه وب به صورت منسجم و گردآوری شده در وب سایت شاتل‌لند بیابند.
به گزارش روابط عمومی شاتل، تمامی کاربران اینترنت پرسرعت شاتل در شهرهای تهران، کرج، شیراز، تبریز، قم، رشت، اصفهان، کرمان، مشهد و اهواز می‌توانند از خدمات محتوایی عرضه شده روی پورتال محتوایی شاتل‌لند به صورت نیم‌بها بهره‌مند شوند.
پیشنهاد تشویقی دو هفته‌ای ترافیک نیم‌بها روی پورتال محتوایی سرزمین شاتل از ١٢ تا ٢٦ بهمن ماه ٩٣ به تمامی کاربران اینترنت پرسرعت شاتل در ١٠ شهر کشور با ١۵٠ گیگ فضای رایگان آپلود فایل ارایه می‌شود.
درحال حاضر امکان ١۵٠ گیگ فضای رایگان آپلود فایل در آپلودسنتر این سایت بدون مصرف ترافیک و امکان مدیریت فایل‌های بارگذاری شده و دریافت جدیدترین بازی‌های آنلاین و آفلاین شامل بازی‌های گروهی آنلاین شامل بازی‌های پلتفرم‌های Xbox ، PS، ویندوز و مک بازی‌های فلش و سایر کنسول‌ها روی گیم‌سنتر فراهم شده است.
در بخش اخبار شاتل‌لند نیز کاربران می‌توانند جدیدترین و گزیده تمام اخبار منتشر شده در معتبرترین خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری را دریافت کنند و روی دانلود سنتر آن نیز امکان دانلود جدیدترین نرم‌افزارها، بازی‌ها، فیلم‌های مستند، آموزش‌های طبقه‌بندی شده زبان و محتوای مناسب آموزشی در حوزه نرم‌افزارها محیا شده است.
همچنین دسترسی به آخرین اخبار، ویدئوها و تصاویر اختصاصی و منحصر به فرد ورزش فوتبال نیز روی سایت Cup.ir ممکن شده است.