دوشنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
تخفیف ویژه خرید بسته‌های ۱۰، ۲۰ و ۱۰۰ گیگابایتی ترافیک اینترنت ثابت شاتل

تخفیف ویژه خرید بسته‌های ۱۰، ۲۰ و ۱۰۰ گیگابایتی ترافیک اینترنت ثابت شاتل

بسته­‌های ترافیک  ۱۰، ۲۰ و ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با تخفیف‌های بسیار ویژه از ۲۹ مرداد تا ۱۲ شهریور ۹۷ در سراسر کشور ارایه می‌شود.

با توجه به استقبال مشتریان عزیز از شرایط ویژه خرید ترافیک، شاتل پیشنهادهای ویژه‌ی جدیدی برای خرید بسته‌های ترافیک در نظر گرفته است. مشتریان فعلی شاتل می­‌توانند از ۲۹ مرداد تا ۱۲ شهریور ۹۷،  از تخفیف‌های زیر برای خرید دو بسته ۲۰ و ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل بهره‌مند شوند. بر این اساس

  • بسته ترافیک ۲۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل تنها به قیمت ۲۸٬۰۰۰ تومان
  • ­بسته ترافیک ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل تنها به قیمت ۱۱۵٬۷۸۰ تومان

در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. این بسته‌ها در صورت تمدید سرویس تا یک سال اعتبار خواهند داشت.

افزون بر این برای مشتریانی که به استفاده از بسته‌های ارزان‌تر با مهلت اعتبار کوتاه‌تر علاقه‌مند باشند، بسته ترافیک ۱۰ گیگابایتی اینترنت ثابت (با ۱ روز اعتبار) به مبلغ ۵،۰۰۰ تومان در دست‌رس خواهد بود.

مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت‌ها افزوده خواهد شد. این شرایط در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. در نظر داشته باشید که این تخفیف تنها شامل این سه بسته ترافیکی‌ست و دیگر بسته‌های ترافیک اینترنت شاتل از این تخفیف برخوردار نخواهند بود.

کاربران شاتل، می­‌توانند برای خرید این دو بسته به سایت my.shatel.ir یا اپلیکیشن MyShatel مراجعه کنند.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری  ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و یا شماره  ۱۵۲۵ در استان‌های آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، مازندران و قزوین تماس حاصل فرمایید.

امید است این شرایط بتواند رضایت مشتریان عزیز خانواده‌­ی بزرگ مشتریان شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.