یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
برای اولین بار، پیشنهاد استثنایی شاتل برای خرید بسته‌های ترافیک اینترنت ثابت ۲۰۰ و ۵۰۰ گیگابایتی

برای اولین بار، پیشنهاد استثنایی شاتل برای خرید بسته‌های ترافیک اینترنت ثابت ۲۰۰ و ۵۰۰ گیگابایتی

شاتل برای اولین بار بسته­‌ی ترافیک ۵۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت را با پایین‌ترین قیمت ممکن و بسته‌ی ۲۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت را با تخفیف‌ بسیار ویژه از ۲۴ تا ۳۱ شهریور ۹۸ در سراسر کشور ارایه می‌کند.

با توجه به استقبال مشتریان عزیز از شرایط ویژه خرید ترافیک، شاتل پیشنهاد ویژه‌ و بسیار هیجان‌انگیز جدیدی برای خرید بسته‌های ترافیک ۲۰۰ و ۵۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل در نظر گرفته است. مشتریان فعلی شاتل می­‌توانند از ۲۴ تا ۳۱ شهریور ۹۸، بسته ترافیک ۲۰۰ گیگابایتی شاتل با ۱ ماه اعتبار را به قیمت باورنکردنی ۴۵٬۰۰۰ تومان و بسته‌ی ۵۰۰ گیگابایتی با ۱ ماه اعتبار را به قیمت ۷۵٬۰۰۰ تومان تهیه کنند.

در این پیشنهاد تکرار نشدنی، هر گیگابایت اینترنت ثابت در بسته‌ی ۵۰۰ گیگابایتی با حداقل قیمت یعنی ۱۵۰ تومان و در بسته‌ی ۲۰۰ گیگابایتی با قیمت ۲۲۵ تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به قیمت این بسته‌ها افزوده خواهد شد. این شرایط در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. در نظر داشته باشید که این تخفیف تنها شامل دو بسته‌ی ۲۰۰ و ۵۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت است و دیگر بسته‌های ترافیک از این تخفیف برخوردار نخواهند بود.

کاربران شاتل، می­‌توانند برای خرید این دو بسته به سایت my.shatel.ir یا اپلیکیشن MyShatel مراجعه کنند.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و  و در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام با شماره‌های دفتر نمایندگی، درج شده در وب‌سایت شاتل تماس حاصل فرمایید.

امید است این شرایط بتواند رضایت مشتریان عزیز خانواده‌­ی بزرگ مشتریان شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.