با پیشنهادهای شاتل به استقبال آغاز سال تحصیلی می‌رویم

با پیشنهادهای شاتل به استقبال آغاز سال تحصیلی می‌رویم

پاییز امسال از ۲۹ شهریور تا ۳۰ مهرماه امسال کاربران جدید سراسر کشور می‌توانند راهکارهای ارتباطی مورد نیاز خود را در دو بسته پیشنهادی، با قیمت‌های باورنکردنی تهیه کنند.

پیشنهاد ویژه اول:

کاربران عزیز تا ۳۰ مهر فرصت دارند اشتراک ۳ ماهه اینترنت شاتل با ۱۰۰ گیگابایت حجم ترافیک (۵۰ گیگابایت ترافیک ۳ ماهه + ۵۰ گیگابایت ترافیک هدیه یک‌ماهه) را با نصب و راه‌اندازی تنها با پرداخت ۵۰ هزار تومان تهیه کنند. سرعت این سرویس حداقل ۳ مگابیت بر ثانیه است.

پیشنهاد ویژه دوم:

در این پیشنهاد کاربران بسته جذاب ترافیکی اشتراک ۳ ماهه اینترنت شاتل با ۲۵۰ گیگابایت حجم ترافیک (۱۰۰ گیگابایت ترافیک ۳ ماهه + ۱۵۰ گیگابایت ترافیک هدیه یک‌ماهه) را به همراه یک سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل با بسته آغازین مکالمه و اینترنت (شامل ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه، ۱۰۰۰ پیامک درون شبکه و ۳ گیگابایت اینترنت) دریافت می‌کنند. این پیشنهاد به همراه نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۱۵۰ هزار تومان برای کاربران قابل ارایه است.

برای اطلاعات بیشتر و سفارش سرویس، می‌توانید به بخش سفارش آنلاین در وب‌سایت شاتل مراجعه یا با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

با آرزوی بازگشت دوباره دانش‌آموزان و دانشجویان به فضاهای آموزشی، امیدواریم با ارایه‌ی این پیشنهاد بتوانیم گامی کوچک در همراهی با تحصیل آنلاین فرزندان ایران برداریم و رضایت خاطر کاربران در سراسر کشور را فراهم کنیم.