شنبه 8 خرداد 1395
shatel

با نظرسنجی شرایط کار از سوی کارکنان نزدیک به یک صد سازمان کشور، شاتل بهترین شرکت برای کار شناخته شد

شرکت شاتل به همراه شرکت سرمایه گذاری پارس آریان (هلدینگ گروه مالی پاسارگاد) موفق به کسب رتبه اول مسابقه “بهترین محل برای کار” شد.

best-office-2

شرکت شاتل با هدف یادگیری، ارزیابی میزان رضایت کارکنان خود نسبت به سایر شرکت‌ها و به اشتراک‌گذاری تجربیات موفق خود در زمینه مدیریت منابع انسانی در جشنواره ملی بهره‌وری حضور یافت و موفق به کسب این رتبه در اولین مسابقه” بهترین محل برای کار” شد. گفتنی­‌ست ١١٠٠ نفر در دفتر مرکزی شاتل در تهران و دو هزار نفر در دفاتر نمایندگی این شرکت در سراسر فعالیت دارند.

best-office-1-3-94

این مسابقه با نظرسنجی شرایط کار، ارزیابی آنلاین و حضوری کارکنان شرکت‌های حاضر در این رقابت و با همکاری مرکز ملی اندازه‌گیری رضایت کارکنان انجام شده است.

یکی از اهداف کلیدی این رتبه‌بندی، افزایش آگاهی بین مدیران بخش سرمایه‌های انسانی هر سازمان برای اندازه‌گیری، بهبود رضایت و تعهد به سرمایه‌های سازمانی خود اعلام شده است.

جشنواره ملی بهره‌وری از سال ١٣٨٨ توسط شرکت گروه پارسیان هوشمند با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، باهدف اشاعه فرهنگ مدیریت بهره‌وری و قدردانی از بهره‌ورترین مدیران ارشد شرکت‌های ایرانی برگزار می‌شود.