دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
دریافت تندیس سیمین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان از وزارت صنعت، معدن و تجارت برای چهار سال متوالی

دریافت تندیس سیمین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان از وزارت صنعت، معدن و تجارت برای چهار سال متوالی

شاتل موفق شد برای چهارمین سال متوالی تندیس سیمین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را از هجدهمین جشنواره حقوق مصرف‌کنندگان و از دستان وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کند. این تندیس پس از انجام ارزیابی‌ها و بررسی‌های مستمر و برگزاری جلسات متعدد، از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده و تولیدکننده به شاتل اعطا شده است.
گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل، موفق شده است با طراحی فرآیندهای مبتنی بر مشتری‌مداری و برنامه‌ریزی‌های مستمر برای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در چهار دوره متوالی تندیس سیمین این رویداد را به خود اختصاص دهد. افزون بر این شاتل تنها شرکت فعال در حوزه‌ی ارتباطات ثابت در ایران است که چهار سال پیاپی تندیس سیمین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را به دست آورده است.
همه‌ساله انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان با پشتیبانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به آن دسته از واحدهای تولیدی و خدماتی که برای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان فعالیت موثری انجام داده اند، بر اساس ضوابط و درصورت احراز شرایط، گواهی‌نامه و تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان اعطا می‌کند.
این موفقیت را که نتیجه تلاش شبانه‌روزی شاتل در جلب رضایت مصرف‌کنندگان و اعتماد و همراهی شما کاربران عزیز بوده است، به تمامی اعضای خانواده بزرگ شاتل تبریک می‌گوییم و امیدواریم بتوانیم با تلاش بیش از پیش همچنان در مسیر تامین رضایت و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان گام برداریم.