سه شنبه، ۱ تیر ۱۳۹۵
shatel

آغاز جشنواره هیجان انگیز تابستانی شاتل لند از اولین روز تیر ماه

سایت شاتل لند به منظور ارج نهادن به اعتماد شما کاربران در نظر دارد در تابستان ۱۳۹۵با برگزاری جشنواره های خود بخشی از محبت و همراهی شما عزیزان را جبران کند به همین خاطر برآنیم تا با ارایه خدمات ویژه تابستانی به یادماندنی را برای‌تان رقم زنیم.

این بار سرزمین شاتل، در جشنواره خود از یکم تا هیجدهم تیر ماه ۱۳۹۵، ۱۸ روز ترافیک رایگان را به مشترکین اینترنت پرسرعت شاتل تقدیم می‌کند تا در این ایام از سایت شاتل‌لند و سایت‌های زیر مجموعه آن شامل کاپ، تک شات و نماوا با آرامش و رضایت خاطر استفاده کنند. علاقه‌مندان به بهره‌گیری از خدمات محتوایی مختلف عرضه شده در شاتل‌لند، تک شات، کاپ و نماوا می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی www.shatelland.com مراجعه فرمایند.

لازم به توضیح است متاسفانه در حال حاضر، به دلیل فراهم نبودن زیرساخت ها و امکانات مخابراتی در شهرهای یاسوج و گچساران امکان ارایه شرایط ویژه این جشنواره برای مشترکین این شهرها وجود ندارد. به مشترکین این شهرها اطمینان می دهیم که همکاران ما در تلاش هستند تا هر چه سریع تر امکانات مذکور را فراهم سازند تا این گروه از خانواده بزرگ مشتریان شاتل نیز بتوانند از این امکان ویژه بهره‌مند شوند. امید است در جشنواره‌های بعدی بتوانیم این خدمات را در اختیار مشتریان گران‌قدر این استان ها نیز قرار دهیم.

علاقه‌مندان به بهره‌گیری از خدمات محتوایی مختلف عرضه شده در شاتل‌لند، تک شات، کاپ ، نماوا می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیش‌تر به نشانی www.shatelland.com مراجعه فرمایند.

برای آگاهی از شهرهای تحت پوشش این جشنواره، لطفا به آدرس www.shatelland.com/promotion مراجعه فرمایید.