شاتل‌ تاک سازمانی: راه‌کار تلفن ثابت کسب و کارها

راه‌کار تلفن ثابت سازمانی خود را به روز کنيد..
ظهور فناوری‌های ارتباطی جديد و وجود گزينه‌های متنوع در انتخاب راه‌کارهای ارتباطی، ضرورت روزآمدسازی راه‌کارهای قديمی را در کسب‌وکارها بيش از پيش آشکار کرده است. چشم‌انداز ارتباطات سازمانی هم‌چون ساير تحولات فناوری روی به سادگی، سرعت و کاهش هزينه‌ها دارد و راه‌کار تلفن ثابت سازمانی شاتل اين ويژگی‌ها را به سازمان شما هديه می‌دهد.

اين راه‌کار امکان برقراری تماس‌های متعدد و هم‌زمان ورودی و خروجی را به کليه مقاصد و اپراتورها فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد بدون نياز به خطوط مجزای تلفن، شماره تلفن ثابت شاتلی خود را دريافت و به تعداد مورد نيازتان بر روی اين شماره، کانال ايجاد کنيد.

تلفن ثابت سازمانی

کاهش هزينه‌ی تماس‌های سازمانی

با استفاده از راه‌کار شاتل‌ تاک سازمانی از قیمت مناسب تماس با کليه مقاصد بهره‌مند شويد و هزينه‌های تماس‌تان را کاهش دهيد!

قیمت مکالمات شاتل‌ تاک سازمانی

عنوان قیمت (ريال)*
هر دقيقه مکالمه ثابت به ثابت داخل استانی ۴۰
هر دقيقه مکالمه ثابت به ثابت بين استانی ۳۰۰
هر دقيقه مکالمه تلفن ثابت به اپراتورهای تلفن همراه ۵۷۰
هر دقيقه مکالمه شاتل به شاتل داخل استانی ۴۰
هر دقيقه مکالمه شاتل به شاتل بين استانی ۳۰۰

قیمت تماس‌های سازمانی از طريق تلفن ثابت شاتل %۱۰ پايين‌تر از نرخ مصوب است.

مديريت آسان هزينه‌ها بدون نياز به پرداخت‌های دوره‌ای و فقط با خريد شارژ

شاتل‌ تاک سازمانی به صورت سيستم پرداخت Prepaid (پيش‌پرداخت) ارايه می‌شود و مشترکين سازمانی نيازی به پرداخت‌های دوره‌ای ندارند و فقط با خريد شارژ می‌توانند تماس‌های سازمانی خود را برقرار کنند.

مقياس‌پذيری، انعطاف‌پذيری و سفارشی‌سازی

فرقی نمی‌کند که يک شرکت کوچک و نوپا هستيد و يا يک سازمان با سابقه، با روزآمدترين راه‌کارهای عصر فناوری، کسب و کار سازمانی خود را متحول کنيد. با توجه به قابليت مقياس‌پذيری، انعطاف‌پذيری و سفارشی‌سازی سرويس شاتل‌ تاک سازمانی، کسب و کارها می‌توانند به تعداد مورد نياز خود خط تلفن دريافت کنند و در هر زمان به راحتی اين تعداد خط را افزايش يا کاهش دهند.

استفاده از يک راه‌کار روزآمد و اثربخش

راه‌کار ارتباطی تلفن ثابت نسبت به سرويس‌های سنتی دارای مزيت‌هایی نظير حداقل وابستگی به تجهيزات، لينک‌های ارتباطی قديمی و شبکه‌های پيچيده، برطرف کردن محدوديت خريد خطوط ۳۰ تایی است. (در روش‌های فعلی خريد مشتريان مجبور به انجام خطوط به صورت ۳۰ تایی هستند.)
شما می‌توانيد در همين لحظه بدون نياز به تغيير تجهيزات قديمی تلفن سانترال خود، به اين محصول سازمانی شاتل مجهز شويد و از کليه مزايای آن بهره ببريد.

تضمين کيفيت تماس‌های تلفنی روزانه

در تماس‌های اينترنتی، ممکن است بيمِ بروز اختلال در زمان‌های پيک مصرف اينترنت برای مشتريان وجود داشته باشد، به همين دليل شاتل با ارايه بستر اختصاصی تلفن ثابت سازمانی، کيفيت تماس‌های روزانه کسب و کار شما را تضمين می‌کند.

امکان انتخاب شماره‌ دلخواه

مشتریان سازمانی تلفن ثابت شاتل می‌توانند از ميان شماره‌های رند الماس، طلایی، نقره‌ای و برنز شماره مورد نظر خود را انتخاب کنند و همچنین شماره‌های سريالی مورد نياز را به دنبال آن برگزينند.

راهکار پنهان‌سازی شماره

روند رو به رشد ارایه‌ی خدمات آنلاین و تلفنی به کاربران و مشتریان، در بسیاری موارد مستلزم برقراری تماس تلفنی میان شرکت ارایه کننده خدمات و مشتری‌ست و کارمندان و اپراتورهای شرکت‌های ارایه کننده‌ی خدمات ممکن است ناگزیر از برقراری تماس با مشتری باشند و از سوی دیگر مشتری نیز ممکن است مجبور شود با شماره اختصاصی کارمند یا اپراتور ارتباط برقرار کند. راهکار پنهان‌سازی شماره یا Number Masking راه حل هوش‌مندانه خدمات شاتل‌ تاک سازمانی به کسب‌وکارهاست که به کمک آن حریم خصوصی کاربران و اپراتورها حفظ و زمینه برقراری یک تماس امن فراهم می‌شود. در این روش هیچ یک از دو طرف شماره تماس یکدیگر را مشاهده نمی‌کنند و در عین حال می‌توانند به سادگی با هم تماس تلفنی برقرار کنند.

به طور کلی شماره‌ها در دو دسته ثابت استانی و ثابت ترابردپذير در دست‌رس مشتريان سازمانی هستند.

  • با استفاده از شماره‌های ثابت استانی در صورت انتقال آدرس محل کسب و کار شما به هر نقطه‌ای در استان، شماره تلفن شما حفظ خواهد شد و نيازی به انتخاب مجدد و پيرو آن هزينه‌های مازاد برای تبليغات و اطلاع رسانی شماره جديد وجود نخواهد داشت.
  • با شماره‌های ثابت ترابردپذير اين امکان برای کسب و کارها وجود دارد تا شماره مورد نظر خود را در سراسر کشور فعال کنند. با شماره‌های ثابت ترابردپذير امکان تماس با کليه شعب کسب و کار با يک شماره ثابت مشخص و بدون نياز به وارد کردن پيش‌کد استان فراهم خواهد بود. شماره‌های ثابت ترابردپذير شاتل با قیمت‌های تماس بين استانی بسيار پايين‌تر از ساير اپراتورها، موجب افزايش بهره‌وری کسب و کار شما خواهد شد.

با همکاران فروش راه‌کارهای سازمانی ما در تماس باشيد تا از پيشنهادهای ويژه در انتخاب شماره‌های شاتلی مطلع شويد.

برای انتخاب شماره و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اختصاصی شاتل‌ تاک سازمانی مراجعه فرمایید.

صفحه اختصاصی شاتل‌ تاک سازمانی